Australijos premjerė įsteigė ministeriją, atsakingą už vyrų elgesio keitimą

(1)

Totalitarinių vyriausybių kūrimas visada sutampa su plataus masto pastangomis socialiai paveikti gyventojus, kad jie laikytųsi mažiau maištingo elgesio. Paprastai nustatomos konkrečios grupės, keliančios grėsmę režimui, ir į jas nukreipiama propaganda arba indoktrinacija. Kartu ir likusieji gyventojai verčiami bijoti tų grupių ir įtariai su jomis elgtis, rašo „ZeroHedge” leidinys.

Taip valdžios elitas formuoja paklusnesnę visuomenę kaip skydą, saugantį jį nuo revoliucionierių, galinčių nuversti režimą nuo sosto.

Tačiau kas nutinka, kai socialiniai inžinieriai nori sukurti tironiją pasauliniu mastu? Galimų maištininkų sąrašas eksponentiškai didėja, o pastangos juos visus kontroliuoti arba demonizuoti tampa kur kas sudėtingesnės. Kaip elitui supaprastinti savo darbotvarkę ir efektyviau slopinti visuomenę?

Vienintelis atsakymas – pulti ir paralyžiuoti didžiausią gyventojų dalį, kuri ateityje greičiausiai kels jiems problemų. Kuri monolitinė grupė yra labiau linkusi pasipriešinti sistemai? Akivaizdu, kad atsakymas – vyrai (tikri vyrai)

Todėl šis naujasis pasaulinis režimas siekia pakenkti ir sabotuoti vyrus, vyriškumą įvardydamas kaip egzistencinį pavojų visuomenei, kaip branduolinius ginklus ar visuotinį atšilimą.

Pastaraisiais metais Australija buvo daugelio autoritarinių eksperimentų priešakyje. Jos valdžios vykdyti šiurkštūs piliečių laisvių pažeidimai per kovid isteriją buvo stulbinantys. Galbūt dar blogiau buvo visiškas DEI perėmimas Australijos vyriausybėje kartu su radikalaus feminizmo užkratu. Atrodo, kad Australija yra beveik prarasta budinčios religijos košmaro.

Todėl visai nenuostabu, kad Australijos Viktorijos valstijos premjerė įsteigė naują ministeriją, kuriai pavesta pakeisti ir galbūt net kontroliuoti vyrus.

Jacinta Allan šį mėnesį paskelbė, kad valstijos parlamento narys Timas Ričardsonas bus inauguracinis parlamentinis sekretorius, atsakingas už vyrų elgsenos keitimą – tai pirmoji tokio pobūdžio pareigybė šalyje.

Šis paskyrimas buvo atsakas į tai, kad ministras pirmininkas Anthony Albanese’as smurtą dėl lyties pavadino „nacionaline krize” ir pažadėjo aktyvesnius vyriausybės veiksmus. Pirmiau Australija dėl smurtinių nusikaltimų kaltino ginklus, o dabar kaltina vyrus apskritai.

Pagrindinė žiniasklaida teigia, kad naujosios pastangos yra atsakas į „lytinio smurto prieš moteris krizę”. Problema ta, kad duomenys to nepatvirtina. Ligoninių įrašai apie užpuolimus ir nužudymus Australijoje rodo, kad per pastaruosius du dešimtmečius nuolat mažėja vyrų ir moterų smurto, be to, jie rodo, kad vyrai, palyginti su moterimis, daug dažniau susiduria su viktimizacija.

Žinoma, viskas priklauso nuo to, kaip vyriausybė apibrėžia „seksistinį smurtą”. Ar tai apima priešingas idėjas ar piktus žodžius? Nepamirškime, kad progresyvistams žodžiai gali būti tas pats, kas smurtas.

Įdomu tai, kad Timas Ričardsonas prasitarė, jog jo vaidmuo pirmiausia bus sutelktas į internetą ir tai, kaip jis „veikia vyrų požiūrį į moteris”. Kitaip tariant, vyriausybė greičiausiai nori kontroliuoti kalbą internete, kad užkirstų kelią „toksiškam” vyrų elgesiui.

Ne „visų vyrų” užduotis yra prisiimti atsakomybę už mažos saujelės nusikaltimus. Ne vyriausybės darbas formuoti piliečių elgesį.

Visos Vakarų valstybės vienaip ar kitaip dalyvauja vyrų demonizavimo kampanijoje, kuriai pasitelkiamas trečiosios bangos feminizmas. Australija paprasčiausiai atlieka beta testo funkciją, kad panašios programos būtų įgyvendintos kitose šalyse.

Feminizmo pasitelkimas būtinas tam, kad būtų sufabrikuotas pagrindimas; jie negali tiesiog pulti vyrų už tai, kad jie yra vyrai, arba pulti vyrų už tai, kad jie galimai maištauja prieš autoritarinę valdžią, turi būti „auka”, kurią reikia apsaugoti, kad puolimas prieš vyrus atrodytų pateisinamas.

Taigi tie, kurie gina vyriškumą, yra kaltinami tuo, kad kelia grėsmę moterų saugumui.

Kitaip tariant, totalitaristai tampa „geraisiais vyrais”, nes jie neva rūpinasi geriausiais moterų interesais. O kadangi vyrai yra visur, totalitaristai taip pat turi būti visur, kad galėtų išlaikyti tą bauginantį vyriškumą. Pasaulinis režimas staiga tampa šventas; brangus moterų saugumo gynėjas.

Žinoma, visa tai nėra tiesa. Tą įrodo esteblišmento apsėdimas transseksualumo kultu. Jų primygtinis tvirtinimas, kad moterys yra tik „socialinis konstruktas”, kurį gali pakeisti psichiškai nesveiki vyrai su perukais ir makiažu, neleidžia abejoti, kad moteriškumas yra beveik toks pat taikinys kaip ir vyriškumas.

Tačiau perdėtas dėmesys vyrams yra logiškas, jei sutinkame su galimybe, kad šių programų tikslas – susilpninti Vakarų visuomenę iki tokio lygio, kad ją būtų lengva užkariauti. Tokiu būdu karas prieš vyriškus vyrus yra visiškai logiškas.

infa.lt: o juk Lietuvoje vyksta viskas tas pats – valdantieji nuolat skelbia visokiausias smurto prieš moteris prevencijos iniciatyvas, kuriose dažnai net nekalba apie fizinį smurtą – kalbama apie psichologinį ir net „mažai pastebimą” (!) smurtą, kuris smurtu laikomas tik todėl, kad jie taip mano, nors iš tiesų tėra margo gyvenimo kasdienybė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder