Klaipėdos imtynininkams - visų spalvų medaliai

Klaipėdoje vykusiame tradiciniame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre, skirtame Kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti, klaipėdiečiai iškovojo visų spalvų medalius.

Į šį turnyrą, vykusį Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje, susirinko jaunieji imtynininkai iš 5 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Sakartvelo ir Ukrainos.

Net 7 jaunieji Klaipėdos imtynininkai, dalyvavę Lietuvos komandos sudėtyje, tapo šių varžybų nugalėtojais.

Tai - Saulius Jocius (iki 25 kg), Grigorij Kozak (iki 30 kg), Eitanas Valuckis (iki 35 kg), Ivan Agafonov (iki 38 kg), Benas Motijauskas (iki 44 kg), Gvidas Zakas (iki 50 kg) ir Sajan Potapenko (iki 52 kg).

Sidabro medalius iškovojo Arnas Juškevičius (iki 47 kg) ir Vilius Rasiukas (iki 52 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė Alanas Aleksandravičius (iki 38 kg), Aronas Baitis (iki 41 kg), Povilas Šeškevičius (iki 48 kg), Vytautas Raudonis (iki 52 kg), Danielius Šeškevičius (iki 57 kg) ir Vilius Igoninas (iki 85 kg).

Be medalių neliko ir svečiai: 2 aukso medalius išsivežė Sakartvelo atstovai ir 6 - Latvijos imtynininkai.