Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Išlikti žmogumi nepaprasra, pavirsti padarų labai lengva.... Kiekvienas save gerbentis žmogus , niekada netoleros pedofilų, nekrofilų, zoofilų ir kitu padarų......
LAISVĖ, 2021-06-27 14:56
Anūkėli, ar senelis nemokė, kad einant prie užpakalio, pirmiau tą reikalą reikia suderinti su galva.
Jonas, 2021-06-25 11:33
Ko jiems trūksta? Nusiramink anūkėli ir kuo skubiau pateikite referendumo įstatymą, kad nereiktų tautai imtis kraštutinių priemonių.
O kam derinti?, 2021-06-25 10:33
Aš žinau kaip tau reikia suderinti poziciją LGBTQ klausimu, viešai nusimauk kelnes ir atkišk savo pasturgalį gėjui. Po viso to duok viešai interviu ir manau praslys tau tas klausimas.
to anūkui, 2021-06-25 08:53
Klanu pidarastai niekaip negali tapti prezidentu,jau butume visi piderastaii
Klp, 2021-06-24 21:29
reikia tureti savigarbos ir siek tiek sazines bei siek tiek proto,nereikia nereikia elgtis kaip sovietai-komunistai kai norejo pakeisti viska net upiu tekme priesinga kryptimi ,tai analogas ka sutvere Dievas moteri ir vyra ir sukure ju santykius-seimas ,todel nereikia eiti pries gamta ir pries Dieva ka sukure turi buti kaip buvo ,ka dave Dievas .Kaip gamtoje taip ir tarp zmoniu gali buti buti ivairiu nukrypimu ar issigimimu nuo normos tai ir siuo atveu LGBT galimai gali buti ivairiu situaciju taciau nereikia sios problemos eskaluoti ir kirsinti pilieciu ,rengti apmokamu demonstraciju ,turi kiekvienas gyventi savo gyvenima be reklamos uz kuria mokami pinigai .Bet tie demonstrantai tai vargu ar is tiesu gamtos nuskriausti ,greiciau parsidave uz pinigus ir demonsstruoja savo iskrypimus . Vengrijos prezidentas labai teisingai elgiasi ,kad draudzia si uzkkrata platinti .Kiekviena salis turi gyventi pagal savo tradicijas ir paprocius,o ne pagal kazkieno isgaalvotas nesamones ir nurodymus kaip avinu bandai .
reikia , 2021-06-24 19:52
Jei nesugebi išspręsti šio klausimo, tai kokio velnio užimi šias pareigas? Ir kodėl be kaukės?
Loni, 2021-06-24 18:42
Tai kiek suprantu Landsbergis norėtų , kad vaikai ir pornografija laisvai pasiektu? Ar ministras nesupranta , kad Vengriją tik bando savo vaikus apginti nuo netinkamo turinio , kuri LGBTišnikai bando prastumti kaip normalų. Nors jų klanas bando prakišti savo seksualines vizijas.
..., 2021-06-24 18:21

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.