Į Lietuvą neatėjo nė vienas neteisėtas migrantas

Pirmadienį nebuvo atvejų, kai pasieniečiams būtų prireikę neįleisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos į Lietuvą bandančių patekti migrantų.

Tą pačią parą Latvijos pasieniečiai apgręžė šešias dešimtis iš Baltarusijos neteisėtai ėjusių užsieniečių. Sekmadienį migrantai iš Baltarusijos į Lietuvą irgi nebandė patekti. Šeštadienį VSAT pareigūnai į šalį neįsileido 19 užsieniečių, penktadienį – 4, ketvirtadienį – 18. Trečiadienį ir antradienį VSAT nefiksavo neteisėtų bandymų patekti iš Baltarusijos. Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių pirmadienį įleistų užsieniečių nebuvo.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos duomenimis, nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą, vidurnakčio iš pirmadienio į antradienį duomenimis, nepateko 8168. Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu.

Pirmadienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 60 iš Baltarusijos bandžiusių patekti neteisėtų migrantų, sekmadienį – 30, šeštadienį – 33, penktadienį – 50, ketvirtadienį – 32, trečiadienį – 42, antradienį – 39. Lenkijos pasieniečiai sekmadienį iš Baltarusijos neįsileido 38 tokių užsieniečių, šeštadienį – 46, penktadienį – 51, ketvirtadienį – 15, trečiadienį – 16, antradienį – 68.

Sidebar placeholder