Laisvės partijos kandidate į Klaipėdos mero postą iškelta Birutė Andruškaitė (7)

Laisvės partijos kandidate Klaipėdos mero rinkimuose tapo projektų vadovė, mėlynosios ekonomikos bei aplinkosaugos entuziastė Birutė Andruškaitė.

„Esu labai dėkinga Klaipėdos Laisvės partijos skyriaus nariams už pasitikėjimą. Klaipėda šiandien yra tikra miegančioji gražuolė. Pažadinkime ją! Gyvename neišnaudoto potencialo kupiname mieste, kuriam reikia daugiau kultūros, inovacijų, jėgos ir energijos“, – pranešime spaudai sakė B. Andruškaitė.

Anot Laisvės partijos kandidatės, pagrindiniai jos tikslai – Klaipėdą paversti gyvybės ir kultūros centru, patraukliu ir šurmuliuojančiu kurortu bei pelnyti jūrinių inovacijų centro Baltijos šalyse vardą.

„Klaipėdiečių pasirinkimas rodo, kad žmonės Klaipėdoje nori naujų vėjų ir didesnių pokyčių, kuriuos į miestą gali atnešti nauja jėga.

Tikiu, kad Laisvės partijos pirminius kandidatų rinkimus laimėjusi Birutė su savo komanda Klaipėdos mieste įneš laukiamų ir teigiamų permainų“, – teigia Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė.

Laisvės partijos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Jevgenij Sokolov džiaugėsi, kad į demokratinį procesą aktyviai įsitraukė ir visuomenė, nominavusi savo interesus geriausiai atitinkančius kandidatus bei išreiškusi simpatijas patariamojo pobūdžio apklausoje, kurioje sudalyvavo beveik keturi tūkstančiai klaipėdiečių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder