Melnragėje praūžė bangų šventė „Wave Camp 2022”

Šeštadienis klaipėdiečius ir miesto svečius pasitiko su unikalia galimybe šokti į vandenį ir išbandyti įvairias vandens sporto šakas bangų šventės „Wave Camp 2022“ metu. Renginio metu dalyviai galėjo išmėginti banglenčių, irklenčių, jūrinių baidarių bei jėgos aitvarų sportus, o išlipus iš vandens laukė įvairūs užsiėmimai sausumoje.

Rugpjūčio 13 d. Klaipėdos Melnragės paplūdimys prie Šiaurinio molo užplūdo poilsiautojais – ketvirtąjį kartą įvykęs renginys „Wave Camp 2022“ kvietė pradėti Žolinių savaitgalį vandenyje, išbandant ekstremalius vandens sportus.

Renginio metu išmokyti jūros sportų pradžiamokslio ir supažindinti su pagrindinėmis saugumo taisyklėmis susirinko žinomi instruktoriai ir bangų sporto mokyklos: banglenčių ir irklenčių plaukimo pamokas vedė banglenčių mokykla „Surf Style LT“, kaip valdyti jėgos aitvarą pasakojo patyrę kaitavimo instruktoriai iš jėgos aitvarų sporto centro „Boardhouse”, o drauge su „Baidarių centru“ buvo mokomasi plaukti manevringosiomis jūrinėmis baidarėmis.

Pasak renginio organizatorės Lauros Gaučytės, rugpjūčio 13 d. vykęs renginys buvo didžiausias per visą „Wave Camp“ bangų šventės istoriją.

„Labai džiaugiamės, jog šiemet vykęs renginys susilaukė rekordiškai daug poilsiautojų, kurie nusprendė išmėginti Baltijos jūroje vis labiau populiarėjančias vandens sporto šakas. Nors renginio metu jūra buvo gana rami ir bangų buvo nedaug, tačiau tai sudarė puikias sąlygas mokytis šių sporto šakų pradmenų, o geras oras leido mėgautis aktyviais užsiėmimais sausumoje. Buvo smagu matyti Baltijos jūrą knibždančią vandens mylėtojų, nusprendusių savo vasarą paįvairinti naujomis patirtimis“, – pasakoja L. Gaučytė.

Sausumoje renginio dalyviai galėjo išbandyti Nirvana Fitness, jogos, gėlytlazdžių žongliravimo praktikas, paplūdimys skambėjo nuo smagių krykštavimų juoko jogos metu, o saulę šventės svečiai palydėjo mokydamiesi akrobatinių pozų akrojogos pamokoje. Vaikai renginio metu taip pat nenuobodžiavo – mažiesiems paplūdimyje vyko banglenčių pakabukų bei smėlio skulptūrų statybų dirbtuvės. Renginį vainikavo „Bangų kino seansas“, supažindinantis su banglenčių pasaulio legendomis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder