Vasaros koncertų estradoje - sporto ir nuotaikingų veiklų judesys

Klaipėdos vasaros koncertų estrada ūžia nuo veiklos ir pramogų - nuo sekmadienio ryto vyksta didžiausias bemotorių transporto priemonių ratuotas festivalis „Riedam į vasarą“, MTB dviračių lenktynės ir vasaros užimtumo mugė.

Nors ryte lijo lietus, tačiau vidurdienį išlindo saulutė ir klaipėdiečiai su šeimomis ėmė masiškai būriuotis Klaipėdos vasaros koncertų estradoje. 

Čia veiklos netrūksta tiek sporto, tiek meno, tiek pramogų pasiilgusiems klaipėdiečiams ir miesto svečiams: vieni dalyvauja profesionalų dviračių lenktynėse, kiti - smagiose paspirtukų ir kitų bemotorių transporto priemonių rungtyse, kiti pučia burbulus, šokinėja ant batutų, stebi dinozaurų pasirodymą, išbando įvairias sporto ir kitas vasaros užimtumo stovyklų atrakcijas. 

“Puiki šventė. Matot, kokios plačios vaikų šypsenos. Sekmadienis - šeimos diena, o čia išties smagios veiklos netrūksta visai šeimai”, - “Vakarų ekspresui” sakė klaipėdiečiai Tadas ir Simona, į renginį atvykę su dviem mažamečiais vaikais - Amelija ir Kristijonu. 

Jie teigė, kad jų vaikus pakerėjo garsioji „GreenTrials“ ekstremalų dviratininkų šou komandą iš Latvijos.

“Jų pasirodymas buvo kažkas “Vau”. Patiko vaikams ir tėveliui”, - šyptelėjo Simona.

Taip pat buvo organizuojamas bemotorių transporto priemonių - dviračių, paspirtukų, riedučių, riedlenčių ir kt. šventinis važiavimas nuo Vasaros koncertų estrados iki Atgimimo aikštės ir atgal.

“Šiuo renginiu norime parodyti gerą pavyzdį vairuotojams pakeisti automobilį bemotore transporto priemone, paskatinti žmones mažiau teršti gamtą ir, žinoma, pasitikti vasarą ir įriedėti į ją aktyviai. Tą tradiciškai paskutinį pavasario sekmadienį darome jau trečius metus. Džiugu, kad renginys vis auga ir daugėja veiklų”, - pasidžiaugė renginio organizatoriai. 

Renginys šeštadienį vyks iki 17 val.

“Kas dar namuose, dar galite paskubėti ir suspėti įsilieti į šią šventę. Pakvieskite savo draugus ir artimuosius. Kuo mūsų daugiau - tuo visiems smagiau”, - sakė vienas iš renginio organizatorių Tautvydas Lubys.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybė, DSK “Velostreet" ir būrelių ir užimtumo mugė “Z vaikai".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder