Baltojo švyturio vakarienė su Leonu Somovu: viskas, ką reikia žinoti ketinantiems dalyvauti

Vakarienė prie šiaurinio molo Melnragėje, į kurią visą Lietuvą kviečia Uosto direkcija, jau šį penktadienį nuo 19 valandos.

Prie jūros savo muziką renginio metu dovanos prodiuseris ir elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas. Organizatoriai renginį dedikuoja Baltajam švyturiui, kadaise stovėjusiam šiaurinio molo gale.

Ilgojo Joninių savaitgalio išvakarėse vyksiančiame renginyje ketinantys dalyvauti kviečiami susipažinti su svarbiausiais vakaro akcentais.

„Vieną ilgiausių metų vakarų kviečiame būti drauge, mėgautis gera muzika ir bendryste. Kurkime tradicijas kartu, didžiuokimės būdami jūrine valstybe“, – sako Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

REGISTRACIJA

Renginys nemokamas, tačiau registracija į šventinę vakarienę būtina. Ji vykdoma internetu  https://rb.gy/uiq4o7

Užpildyti registracijos formą renginio organizatoriai prašo tam, kad žinotų planuojančių dalyvauti srautą. Registracija neužtikrina nei staliuko, nei vietos renginyje rezervacijos.

APRANGOS KODAS

Šiemet minimos 140-osios Baltojo švyturio įžiebimo šiauriniame mole metinės. Klaipėda ir Neringa šiuos metus yra paskelbusios Švyturių metais.

Baltojo švyturio vakarienės prie šiaurinio molo Melnragėje svečiai kviečiami tiek aprangai, tiek vakarienės stalo dekorui rinktis baltą spalvą.

VAKARIENĖ

Dėl ypač didelio susidomėjusių skaičiaus, vakarienėje ketinantys dalyvauti kviečiami atsinešti savo staliukus ir kėdes. Piknikauti bus galima ir ant savo atsineštų pledų, kurie, pageidautina, būtų baltos spalvos. Užkandžiais, gėrimais, indais ir, jei pageidaujama, stalo dekoru svečiai kviečiami pasirūpinti patys.

Renginio organizatorė Uosto direkcija pasirūpins keliomis dešimtimis staliukų, tačiau jų tikrai nepakaks visiems.

Tiems, kuriems reikalingas pasiruošimas, organizatoriai renginio vietoje lauks jau nuo 18 val.

VEIKLOS

Vakarienės metu su vaikais nemokamai pramogaus animatoriai. Jie pieš ant veidų, mokys pasigaminti muilo burbulus, siūlys kitas veiklas.

FOTOGRAFAVIMAS

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama, tačiau dalintis savo užfiksuotomis akimirkomis organizatoriai kviečia ir vakaro dalyvius. Nuotraukas kviečiame žymėti grotažyme #baltojosvyturiovakariene, o gražiausių kadrų autorius apdovanosime.

TRANSPORTAS

Automobilių stovėjimo aikštelėse Melnragėje vietų skaičius ribotas, tad norint išvengti transporto kamščių ar galvosūkio, kur pastatyti automobilį, organizatoriai prašo į vakarienę atvykti viešuoju transportu ar pasinaudoti pavežėjų paslaugomis, taip pat galima ateiti pėsčiomis ar atvažiuoti dviračiais, paspirtukais.

Jei vis tik nėra galimybės vykti kitomis transporto priemonėmis, o tik automobiliu, jį galima pasistatyti ne tik mokamose ar nemokamose aikštelėse. AB KLASCO atvers savo teritorijos prie šiaurinio molo vartus, tad dalį automobilių bus galima statyti ten (stovėjimas šioje zonoje bus nemokamas).

AUGINTINIAI

Vakarienė – draugiška gyvūnams. Paplūdimio zona, kurioje vyks renginys, atvira ir keturkojams. Jei jūsų augintinis nebijo garsios muzikos ir didelio būrio žmonių, yra draugiškas ir išauklėtas, jis taip pat kviečiamas.

PO VAKARIENĖS

Pavakarieniavę renginio dalyviai prašomi patys pasirūpinti šiukšlėmis ir nepalikti jų ant smėlio. Renginio teritorijoje stovės atliekų konteineriai. Saugokime aplinką!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder