Egidijus Dragūnas pradeda gastroles po Lietuvą

Išdalinta 500 nemokamų kvietimų į "SEL" koncertą

(12)

Ateinantį šeštadienį, liepos 13 d., Klaipėdos vasaros estradoje įvyks grupės "SEL" koncertas, į kurį susirinks tūstančiai gerbėjų. Bilietai į renginį tikrai nėra pigūs, todėl atlikėjas nusprendė padovanoti net 500 kvietimų.

"Sutarėme, kad šiemet Egidijus Dragūnas į "SEL" koncertą padovanos 500 bilietų žmonėms, kuriems tai būtų motyvacija ir paskata, ir, kurie dėl savo ribotų finansinių galimybių negali nusipirkti bilietų į tokius koncertus", - sako Klaipėdos savivaldybės tarybos opozicijos lyderis Ugnius Radvila.
Anot jo, dėl to tikrai daug norinčių klaipėdiečių galės apsilankyti koncerte ir smagiai praleisti laiką. Juolab, kad miestas planuoja Vasaros estradą uždaryti atnaujinimui. Tad tik po kelių metų į Vasaros estradą vėl sugrįš renginiai. Todėl ši proga yra unikali.
"Labai vertinu tokį "SEL" sprendimą pasidalinti šia galimybe su klaipėdiečiais. Dalį kvietimų perdaviau gyvūnų prieglaudos "Būk mano draugas" darbuotojams ir savanoriams kaip paskatinimą nenuleisti rankų ir toliau gelbėti mūsų mažuosius keturkojus draugus", - sako U. Radvila.
Švietimo bei socialinių reikalų sritis kuruojanti Klaipėdos miesto vicemerė Vada Raugelė sakė, kad paskutinai kvietimai klaipėdiečius pasieks jau artimiausiu metu.
Anot jos, kvietimais ypač džiaugėsi Klaipėdos "Baltijos" gimnazijos inžinerinių klasių mokiniai ir mokytojai.
"Jiems tai buvo paskatinimas už jų veiklą ir įgyvendintus projektus", - sakė V. Raugelė.
Anot jos, didžioji dalis kvietimų įteikti socialiai jautriems asmenims. Jie buvo pasirinkti bendradarbiaujant kartu su Respublikiniu priklausomybės ligų centru, BĮ Socialinių paslaugų centru "Lakštutė", Vaikų ir jaunimo dienos centru "Liberi", Klaipėdos socialinių paslaugų centrais "Danė" ir "Rytas", mokykla "Setliačiok", Klaipėdos apskrities išsėtinės sklerozės draugija, Atviros jaunimo erdvės Skatepark bendruomene.
"Tai tikrai labai graži iniciatyva, kuri suteiks galimybę patirti daug gerų emocijų socialiai jautriems klaipėdiečiams. Dalis jų į koncertą negalės atvykti savarankiškai, todėl kvietimai suteikti ir juos lydėsiantiems asmenims", - sako V. Raugelė.
Ji tikisi, kad E. Dragūno pavyzdžiu paseks ir kiti garsūs šalies atlikėjai, rengiantys koncertus uostamiestyje. 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder