Klaipėdos Dangėje siūloma dar viena naujiena - upe plaukios ir stalai

(17)

Šią vasarą Klaipėdos Dangės upėje siūloma dar viena naujiena - plaukiojantys stalai. Šitaip juos pakrikštijo žinomas keliautojas ir žurnalistas Orijus Gasanovas.

„Šios vasaros naujiena Klaipėdoje - plaukiojantys stalai.

Kitaip sakant - piknikas upėje, arba pietūs ar vakarienė ant vandens. Išsinuomoji stalą, priplauki prie kurio nors krantinėje esančio restorano, užsisakai maisto ir gėrimų - išplauki.

Valgai ir plaukioji sau, kur nori. Stalą “vairuoti„ gali visi, nereikia specialių teisių, net aš sugebėjau, o tai jau reiškia, kad sugebės bet kas“, - naujovę socialiniuose tinkluose pristatė Orijus Gasanovas.

Daugelis komentaruose prisipažino kol kas apie tai negirdėję ir džiaugėsi, kad Klaipėdoje atsiranda vis daugiau įvairių galimybių smagiai praleisti laisvalaikį.

Naują paslaugą siūlančios įmonės „Popa boat“ vadovas Tomas Vėlius „Vakarų ekspresui“ pasakojo, kad iš pradžių planuojama paruošti du tokius elektrinius katamaranus, kuriuose komfortiškai prie stalo gali susėsti maždaug 7 žmonės.

Esą katamaranas gana talpus, tad jame vietos yra vežimėliams, dviračiams, o vaikai gali patogiai įsitaisyti patiesus pledus ant šiltų grindų.

„Gal per laiką turėsime ir 6 tokius katamaranus“, - svarstė T. Vėlius ir pasidžiaugė, kad susidomėjusių šia naujove jau yra ne vienas.

Pasak jo, su vietiniu su verslu plėtojama idėja, kad tokiais katamaranais plaukiojančioms kompanijoms nereikėtų sukti galvos dėl maisto ar gėrimų.

Išsinuomoji stalą, priplauki prie kurio nors krantinėje esančio restorano, užsisakai maisto ir gėrimų - išplauki. Valgai ir plaukioji sau, kur nori.

„Pavyzdžiui, priplauki prie “Meridiano„, “Gaisrinės„ ar kito baro, nuskenuoji QR kodą ir iš meniu užsisakai patiekalus, kuriuos gauni patogiai supakuotus.

Mes savo ruožtu irgi siūlysime arba tik katamarano nuomą, arba visą paketą - nuoma su maistu iš tų pačių maitinimo įstaigų.

Dabar tariamės su verslininkais, kokius galime pasiūlyti komplektus“, - pasakojo T. Vėlius.

Anot jo, plataus naudojimo elektriniai katamaranai lengvai valdomi, tad juos vairuoti galės patys nuomotojai. Su viena įkrova galima plaukioti iki 5 valandų.

„Kol kas pasiplaukioti šiais katamaranais galima tik upe.

Bet juk mes turime net 8-9 km Dangės ruožą, kuriuo galima plaukioti, tad net kelias valandas galima smagiai praleisti ant vandens“, - pasakojo T. Vėlius.

Klaipėdos turizmo informacijos centro direktorė Romena Savickienė sakė neabejojanti, kad ši naujovė vasaros sezono metu patiks ir klaipėdiečiams, ir miesto svečiams.

„Man labai smagu, kad vis aktyviau Klaipėdoje įveiklinamas vanduo.

Be to, džiugina, kad tai gali būti labai gražus verslo bendradarbiavimas, nes būtent prie krantinių mes turime nemažai restoranų ir kavinių, kurios gali plaukiojantiems pasiūlyti savo paslaugas.

Manau, kad ši naujovė dar labiau pagyvins Dangės upę“, - naujove džiaugėsi R. Savickienė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder