Klaipėdos vaikams – daugiau vasaros stovyklų

Paskirstytas finansavimas vaikų vasaros poilsio programoms. Savivaldybės lėšos skiriamos 119 stovyklų organizuoti, tai yra beveik 30 daugiau nei pernai. 

Taip pat išaugo suma, skiriama vaikų vasaros poilsiui – jei pernai daliniam vaikų vasaros poilsio finansavimui buvo skirta 200 tūkst. eurų, šiemet paskirstyta jau 300 tūkstančių.

„Didindami finansavimą siekiame, kad kuo daugiau klaipėdiečių vaikų sulauktų kokybiško užimtumo vasarą, taip pat svarbu, kad vaikų užimtumas kartu yra ir žalingų įpročių prevencija.

Girdime tėvelių lūkesčius – gyventojams aktuali ir pakankama stovyklų pasiūla, ir užimtumo turinys, ir priimtinos kainos.

Savivaldybės skiriamas finansavimas vaikų vasaros poilsio organizatoriams atveria galimybes pasiūlyti įvairesnes programas, įdomias veiklas, draugiškesnes kainas, bus ir visiškai nemokamų stovyklų“, – sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Netrukus bus pasirašomos sutartys su finansavimą gavusiais vaikų vasaros poilsio organizatoriais. Beveik trečdalis stovyklų vaikus kvies jau šį mėnesį, kitos pamainas planuoja liepą ar rugpjūtį.

Stovyklų pobūdis įvairus: veiks meninės, sportinės, pažintinės, saviugdos, gamtotyrinės, sveikatingumo, kalbų, kultūrinės, edukacinės ir kitų krypčių stovyklos, tiek dieninės, tiek su nakvyne. 15-ka stovyklų šią vasarą vaikams pasiūlys nemokamą užimtumą.

Savivaldybės dalinį finansavimą gavusios stovyklos bendrai per vasarą užimtumą planuoja pasiūlyti beveik 6000 vaikų. Pernai savivaldybės finansavimą gavusios stovyklos priėmė apie 4000 vaikų.

Tėveliai, pageidaujantys, kad jų vaikas lankytų pasirinktą stovyklą turi kreiptis tiesiogiai į stovyklos organizatorių dėl registracijos. Savivaldybė registracijos į stovyklas nevykdo.

Visas vaikų vasaros poilsio programų, iš dalies finansuojamų iš savivaldybės biudžeto lėšų, sąrašas ir kita susijusi informacija skelbiama čia: Vaikų vasaros poilsio organizavimas | Klaipėdos miesto savivaldybė (klaipeda.lt).  

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder