Pasakiško grožio vakaras Klaipėdoje – 10 tūkst. baltai apsirengusių žmonių iškėlė grandiozinę puotą ant jūros kranto

(8)

Pasakiško grožio penktadienio vakarą Klaipėdoje, paplūdimyje prie šiaurinio molo susirinko tūkstančiai klaipėdiečių ir miesto svečių. 

Melnragėje ilgiausią metų dieną surengta improvizuota vakarienė-piknikas po atviru dangumi.

Baltai apsirengę ir išsipustę dalyviai šalia jūrų uosto vartų surengė tikrą puotą, o aplink rinkosi minios smalsuolių pažiūrėti, kas čia vyksta. Neoficialiais duomenimis į renginį užsiregistravo apie 10-11 tūkst. žmonių.

Šis renginys yra dedikuotas 140-sioms Baltojo švyturio metinėms. Baltasis švyturys kadaise stovėjo šiaurinio molo gale – tad ir svečių apranga, stalų ir visos iškylos dekoras – baltas. Beje, Klaipėda ir Neringa šiuos metus yra paskelbusios Švyturių metais.

Ilgiausios metų dienos pavakarę pradėję rinktis žmonės atvyko šventiškai nusiteikę ir atsipalaidavę, šventę lydėjo Leono Somovo muzikinis pasirodymas.

Kaip pranešime sakė Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas, „tai yra kvietimas vieną ilgiausių metų vakarų būti drauge, mėgautis gera muzika ir bendryste, kurti tradicijas kartu ir didžiuotis, jog esame jūrinė valstybė“.

Į šį renginį atvykti galėjo visi panorėję, tam pasiruošę, tinkamai nusiteikę ir iš anksto užsiregistravę.

Organizatoriai dalyviams prieš renginį rekomendavo atsinešti savo staliukus ir kėdes, piknikui – baltus pledus, o maistu, gėrimais ir dekoru pasirūpinti patiems.

Į renginį buvo pakviesti visi – tiek suaugę, tiek vaikai ir net augintiniai.

Vakarienė baltai – vis labiau populiarėjantis vakarieniavimo po atviru dangumi formatas. Jau dešimtmetį Lietuvoje, Vilniuje, kasmet vyksta prancūziško stiliaus vakarienė baltai „Diner en Blanc“. Tokio paties formato renginiai vyksta visame pasaulyje.

Primename, kad anksčiau Klaipėdoje vasaros metu vykdavo tūkstančius žmonių pritraukusios vakarienės po atviru dangumi, tik aprangos kodas būdavo mėlynos spalvos.

Baltojo švyturio vakarienė

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder