Klaipėdos savivaldybės taryba suteikė mokesčių lengvatų verslui

(1)

Klaipėdos savivaldybės taryba pritarė NT mokesčio lengvatai įmonėms veikiančioms istorinėse Klaipėdos miesto dalyse, kurios atitinka turizmo skatinimo kriterijus arba yra susijusios su menu ir amatais.

Dėl to uostamiesčio biudžetas šiemet negaus 10 316 eurų.

Didžiausia lengvata suteikta Klaipėdos senamiestyje įsikūrusiai UAB „Amber Queen“, kuri Turgaus gatvėje vykdo meno dirbinių iš gintaro gamybą ir mažmeninę prekybą. Šiai įmonei skirta didžiausia maksimaliai galima lengvata - 2 896 eurai

UAB „Klaipėdos žuvėdra“, kuri Kepėjų gatvėje vysto veikų pramogų centro veiklą, patvirtinta 2 536 eurų mokesčio lengvata.

UAB „Palvos viešbutis“ suteikta 662 eurų lengvata už tai, kad Smiltynėje visi poilsiautojai gali nemokamai pasinaudoti viešbutyje esančiu sanitariniu mazgu.

Dar aštuonioms Klaipėdos įmonėms suteikta lengvatų suma siekia nuo 282 iki 816 eurų.

Tačiau Klaipėdos opozicijos lyderis konservatorius Ugnius Radvila buvo vienas iš dviejų tarybos narių, kuris balsuojant dėl šio sprendimo - susilaikė.

Jis mano, kad nuo 2010 metų galiojančios lengvatų suteikimo nuostatos turėtų būti peržiūrėtos.

"Ar tikrai tos priemonės veiksmingos? Ar tikrai jos duoda tą rezultatą? Ar leidimas naudotis tualetu skatina turizmą? - klausė U. Radvila.

Klaipėdos tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius teigė, kad nors komitetas ir pritarė NT nuolaidų suteikimu, tačiau paprašė Savivaldybės Finansų skyriaus iki spalio mėnesio pateikti naują turizmo ir verslo senamiestyje skatinimo tvarką.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder