Baigtas rekonstruoti pagrindinis įvažiavimas į Gargždus

(2)

Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja, kad Gargžduose baigtas rekonstruoti Kretingos plentas, vienas pagrindinių įvažiavimų į Klaipėdos rajono centrą.

„Kretingos plento rekonstrukcija buvo vienas iš prioritetinių savivaldybės darbų. Pagrindinis įvažiavimas į Gargždus buvo itin prastos būklės, be apšvietimo, šaligatvių. Lietuvos automobilių kelių direkcijos sudarinėjamuose gatvių ir kelių tvarkymo sąrašuose ši gatvė nebuvo prioritetinė, todėl dėjome visas pastangas, kad darbai čia prasidėtų kuo greičiau“, – išplatintame pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Savivaldybės teigimu, rekonstrukcijos metu atliktas kapitalinis kelio remontas, įrengti pėsčiųjų, dviračių takai, kitos eismo saugumo priemonės. Iš viso sutvarkytas beveik 2 kilometrų ilgio ruožas – paklotas naujas asfaltas, atnaujintos nuovažos ir sankryžos. Kiek anksčiau čia baigtas įgyvendinti ir gatvės apšvietimo projektas.

Kretingos plento rekonstrukcijos darbus, pasak Klaipėdos rajono savivaldybės, atliko Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) skelbtą konkursą laimėjusi UAB „Eurovia“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder