Gargžduose duris atveria bendradarbystės centras „Spiečius“

Didžiausias bendradarbystės tinklas Lietuvoje – „Spiečius“, vienijantis daugiau kaip 300 regionų verslininkų, birželio 19 d. atidaro naują „Spiečių“ Gargžduose ir kviečia į atvirų durų dieną.

Regiono verslininkus vienysianti įstaiga duris atvers 13 valandą. Užsukę į Klaipėdos g. 6 įkurtą „Spiečių“ galėsite apsižvalgyti ir pabendrauti, sužinoti apie „Spiečiaus“ siūlomas veiklas.

Renginio dalyvių taip pat lauks įtraukiančios, interaktyvios pramogos ir žaidimai, viktorina ir daug dovanų.

„Pagaliau verslininkai turės erdvę, kurioje galės susitikti su bendraminčiais, megzti pažintis bei įgyti naujų žinių, o galbūt ir drauge įgyvendinti bendrus projektus.

Juk kartais reikia visai nedaug – nedidelio postūmio, patarimo. O šis centras būtent ir padės kurtis verslams, tvirčiau atsistoti ant kojų ir žengti pirmyn.

Tikiu, kad rajono verslininkai aktyviai įsilies į „Spiečiaus“ veiklas ir savo idėjas pavers prasmingais darbais“, – kviesdamas į renginį sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždų „Spiečius“ suburs regiono verslininkus, norinčius auginti savo verslą, siekiančius progreso ir augimo, ieškančius bendraminčių ir verslo partnerių.  Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas paslaugas verslininkams ir burianti aktyvią bendruomenę.

„Spiečiaus“ nariai galės naudotis verslumo skatinimo paslaugomis, gauti individualias konsultacijas verslo pradžios ir plėtros klausimais, dalyvauti verslo mentorystės, akseleravimo programose, lankytis įvairiuose renginiuose ir praktinėse dirbtuvėse, naudotis centro suteikiama kompiuterizuota vieta darbui.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder