Lietuva – laimingiausia iš kaimyninių šalių, rodo Jungtinių Tautų tyrimas

Gerovės konsultantų teikiamos paslaugos Klaipėdos rajone

Gerovės konsultantai - specialistai, turintys reikalavimus atitinkantį išsilavinimą ir baigę specialius asmenų, patiriančių psichologinių ir emocinių sunkumų, žemo intensyvumo emocinio konsultavimo, remiantis kognityvine ir elgesio terapija, mokymus.

Kognityvinė elgesio terapija (toliau - KET) yra viena iš psichoterapijos rūšių, kurios efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Kognityvinė elgesio terapija, jungianti dvi labai veiksmingas psichoterapijos rūšis - kognityvinę terapiją ir elgesio terapiją, - padeda pažinti bei suprasti, kaip siejasi žmogaus mintys, emocijos bei elgesys, suteikia galimybę šiuolaikiniam žmogui atrasti greitus ir į tikslą orientuotus problemų sprendimo būdus, suprasti savo problemų ištakas ir jas pakeisti.

Kognityvinė elgesio terapija remiasi prielaida, jog mūsų mintys, emocijos ir elgesys yra labai glaudžiai susiję ir veikia vienas kitą.

Žmogaus savijautą nulemia jo mąstymas, todėl tai, kaip jaučiamės, priklauso ne nuo konkrečių gyvenimo įvykių, o nuo to, kaip mes juos interpretuojame. KET daugiausia dėmesio skiria šiuo metu asmens gyvenime vykstantiems įvykiams, tyrinėjamos ir sprendžiamos konkrečios problemos, neieškoma atsakymų asmens praeityje ar pasąmonėje.

Kaip suprasti, ar kognityvinė elgesio terapija jums tinka?

Svarbiausia, ką turėtumėte žinoti - KET reikalauja aktyvaus asmens dalyvavimo ir jo pastangų terapiniame procese, todėl yra veiksminga tik tada, kai jūs norite ir esate pasiryžę aktyviai dirbti, kad išspręstumėte savo problemą, ne tik susitikimo su gerovės konsultantu metu, bet ir pasibaigus konsultacijai, atliekdami praktikas namuose.

Gerovės konsultantų klientai - tai suaugę asmenys nuo 18 metų, kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai. Konsultuojame gyvai Gargžduose - Klaipėdos g. 11, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure

, Priekulėje - Klaipėdos g. 4-2, naujai sutvarkytose jaukiose patalpose. Konsultacijos yra nemokamos, anonimiškos ir lengvai prieinamos - norint jas gauti nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Būtina tik iš anksto užsiregistruoti el. paštu [email protected] arba tel. +370 659 46 603.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Sveikata“ projektą „Klaipėdos rajono savivaldybės psichikos sveikatos paslaugų prieinamumo užtikrinimas“ (LT03-1-SAM-K03-007).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder