Tyrimas: kaip darbas iš namų veikia produktyvumą bei asmeninę gerovę?

Klaipėdos rajono jaunuoliams – darbo pasiūlymai vasarai

Jei tau nuo 14 iki 18 metų, gyveni Klaipėdos rajone ir nori vasarą įgyti darbo patirties bei užsidirbti – turime darbo pasiūlymų. 

Klaipėdos rajono savivaldybė jau ketvirtus metus iš eilės darbdaviams, įdarbinusiems jaunuolius, skiria kompensacijas, tad reikia tik išsirinkti siūlomą darbo vietą arba rasti ją pačiam ir kandidatuoti.

Darbdavių, dalyvaujančių Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programoje, darbo pasiūlymai nepilnamečiams https://drive.google.com/…/15c…/view…

Na, o jei savarankiškai rasite sau tinkantį darbdavį ne iš šio sąrašo ir susitarsite su juo dėl įdarbinimo – taip pat galite būti įtraukti į Programą ir darbdaviui galimai bus kompensuojama dalis tau mokamo atlyginimo.

Daugiau informacijos apie programą rasite čia https://drive.google.com/file/d/1ph3OXEbzaAZwJylwYy8K1JraHk6tyK98/view?fbclid=IwAR2q2wsPJ3A6s8YIwJ_aEeDJHhVBU_CfImxgyy3QgQL8uNoodh2wgkYfybY

Į visus kylančius klausimus atsakys Gargždų atviro jaunimo centro jaunimo darbuotojas jaunimo praktinių ir verslumo įgūdžių ugdymui Aivaras Buitkus telefonu +370 609 27 134 arba el. paštu [email protected].

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder