Rudens, žiemos vakarai su pasakomis ir psichoterapija

Dovilų etninės kultūros centras pradeda renginių ciklą psichikos sveikatos pažinimui ir stiprinimui.

Lapkričio 10 d. (penktadienį) 18 val. vyks paskaita ir diskusija „Ką žinome apie psichikos sveikatą?“, skirta suteikti žinių apie psichikos sveikatą, galimus sutrikimus ir psichikos sveikatos priežiūros sistemą.

Paskaitą ir diskusiją ves gydytojas psichiatras, psichoterapeutas Jonas Mikaliūnas.

Susitikimai „Stiprybės ir savęs pažinimo paieškos pasakose“

Susitikimų metu pažvelgsime į pasakas kaip į galimybę giliau pažinti save bei sustiprėti. Tirsime pasakų simbolių, motyvų psichologines prasmes, ieškosime atsakymų į aktualius asmenybės augimui ir skleidimuisi klausimus.

Susitikimus ves psichoterapeutė Dalia Beniušytė. Norinčius ne tik pasmalsauti, bet realiai patirti pasakų naudą asmenybės augimui ir tvirtėjimui kviečiame dalyvauti visuose susitikimuose. Vietų skaičius ribotas, registracija tel. +370 676 33895 arba paspaudus nuorodą https://forms.gle/nZBAe4xYwiFL5JGG7.

Susitikimų temos:

Lapkričio 11 d. (šeštadienį) 15 val. pasakų popietė su psichoterapeuto komentarais. Pasakotoja Milda Varnauskaitė pristatys meninę pasakų programą. Psichoterapeutė Dalia Beniušytė atskleis pasakose slypinčių simbolių psichologines reikšmes ir prasmes. Klausytojai galės pateikti savo interpretacijas.

Lapkričio 15 d. (trečiadienį) 18 val. susitikimas „Mano vaikystės pasakos“, skirtas supažindinti su psichologine pasakos analize ir pasidalinti mėgstamomis savo vaikystės pasakomis, atrasti sau aktualius pasakų motyvus, psichologines simbolių prasmes ir susieti su savo asmenybės savybėmis, santykių ypatumais, rasti atsakymus į aktualius dabartinio gyvenimo klausimus.

Lapkričio 22 d. (trečiadienį) 18 val. susitikimas „Trauminių patirčių įveikos pasakose“, skaitysime lietuvių liaudies pasaką „Atgaivinti vaikai“, analizuosime psichologines simbolių prasmes ir ieškosime žmogaus atsparumo vidinių psichinių resursų.

Lapkričio 29 d. (trečiadienį) 18 val. apibendrinimas „Gydanti ir stiprinanti pasakos galia“. Aptarsime buvusių susitikimų patyrimą, kaip psichologinė pasakos analizė suteikia galimybę geriau save pažinti ir rasti resursų asmenybės augimui ir stiprėjimui.

Renginiai nemokami, finansuojami iš 2023 m. Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Renginių metus bus fotografuojama ir filmuojama.

Organizatorių informacija

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder