Slengiuose kamščiai neišnyks

(18)

Klaipėdos priemiesčių gyventojai vylėsi, kad, Slengiuose statant dar vieną prekybos centrą, tuo pačiu metu bus bent kiek išspręsta vis didesne tampanti transporto priemonių kamščių problema.

Prekybos centras duris jau atvėrė, o eismą normalizuoti turinčios žiedinės sankryžos įrengimo darbus dar tik planuojama pradėti.

Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad Sendvario seniūnijoje esančioje Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje jau artimiausiu metu prasidės darbai.

Dėl nuolat besiformuojančių transporto kamščių ši vieta jau seniai yra tapusi kone didžiausiu uostamiesčio priemiesčių gyventojų galvos skausmu.

Įmonė „Via Lietuva“, kuriai ir priklauso Dangaus gatvė, čia įrengs žiedinę sankryžą.

Tai laikinas sprendimas, kuriuo siekiama spręsti galimus eismo trikdžius.

Pastarųjų vietos gyventojai ne be pagrindo baiminasi dėl čia pastatyto dar vieno naujo prekybos centro.

Ateityje šioje sankirtoje planuojama įrengti šviesoforą ir papildomas eismo juostas, kurios leistų eismą organizuoti paprasčiau ir patogiau.

Dangaus gatvė - intensyvi Sendvario seniūnijos eismo arterija. Tai - vienas pagrindinių įvažiavimų į Klaipėdą.

Klaipėdos rajono savivaldybės teigimu, šioje teritorijoje daugėja ne tik gyventojų, bet matydami perspektyvą kuriasi ir nauji verslai, taip sukurdami papildomus automobilių srautus.

„Todėl “Via Lietuva" priėmė sprendimą Liepų, Piligrimų ir Dangaus gatvių sankirtoje įrengti žiedinę sankryžą.

Tai - laikinas sprendimas, kuris, kaip teigiama, padės reguliuoti eismo srautus. Ateityje šioje vietoje numatomi didesni eismo organizavimo pokyčiai.

Pagal paruoštą projektą čia bus įrengta šviesoforu reguliuojama sankryža. Taip pat čia vietoje dabar esančios vienos eismo juostos yra numatomos trys. Po vieną sukantiems į dešinę ir kairę bei bendra - važiuojantiems tiesiai.

Atsiras ir iškilios saugumo salelės bei perėjos, dviračių ir pėsčiųjų takas", - informuoja Klaipėdos rajono savivaldybė.

Tačiau Slengių ir aplinkui esančių kaimų gyventojai „Vakarų ekspresui“ sakė tikėjęsi, jog šie darbai bus atlikti tuo pačiu metu, kai dygo naujas prekybos centras.

To nepadarius ir pradėjus naujus darbus dar didesnės spūstys yra tiesiog užprogramuotos.

Prekybos tinklas „Lidl“ naują parduotuvę Slengiuose (Piligrimų g. 2) atidarė vakar.

Atidarydamas parduotuvę prekybos tinklas stipriai prisidėjo prie vietos infrastruktūros gerinimo.

"Skaičiuojame, kad bendra Slengių bendruomenės infrastruktūros gerinimo darbų vertė siekia daugiau nei 400 tūkstančių eurų.

Tikimės, kad tai prisidės prie geresnio vietos bendruomenės susisiekimo tiek automobilių transportu, tiek ir pėsčiomis„, - sakė “Lidl Lietuva" korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Pagal sudarytą sutartį su Klaipėdos rajono savivaldybe „Lidl“ įgyvendino Piligrimų gatvės projektavimo bei įrengimo darbus, taip pat pasirūpino naujais šaligatviais, apšvietimu bei perėja pėstiesiems.

Šie darbai jau yra beveik baigti, taip pat šiuo metu vykdomi suvedimo darbai su greta esančia Dangaus gatve. Šių darbų pabaiga numatoma artimiausiu metu.

„Lidl“ taip pat suprojektavo ir Jungiamąją gatvę. Jungiamosios gatvės įrengimo darbai atliekami dviem etapais: pirmojo etapo darbai - nuo Piligrimų gatvės iki įvažiavimo į naujojo prekybos tinklo aikštelę - beveik baigti.

Šių darbų metu buvo įrengti Jungiamosios gatvės dalies šaligatviai ir apšviesta perėja.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder