Degutienė apie TS-LKD pasirodymą rinkimuose: būdama Landsbergio vietoje – traukčiausi

(2)

Buvusi parlamentarė Irena Degutienė teigia, kad, įvertinusi merų ir savivaldybių rinkimų rezultatus ir atsižvelgdama į tai, jog artėja Seimo rinkimai, būdama Gabrieliaus Landsbergio pozicijoje trauktųsi iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko posto. 

Pasak jos, G. Landsbergio įdarbis šiuo metu yra kur kas svarbesnis užsienio politikoje.

„Aš turbūt traukčiausi. Tuo labiau, kad jis šiandien yra labai reikalingas užsienio politikoje kaip ministras. Jo įdirbis tarptautinėje politikoje, ypač šioje geopolitinėje situacijoje, yra tikrai geras.

Ir jam tikrai yra sudėtinga, puikiai dirbti užsienio reikalų ministro darbą ir dar vadovauti tokiai gausiai, didelei partijai. Fokusas būtų į užsienio reikalų ministro darbą“, – antradienį TV3 televizijai komentavo I. Degutienė.

Pasak jos, tarp TS-LKD narių yra ne vienas kompetentingas asmuo, kuris galėtų perimti partijos vado poziciją. Ypač buvusi parlamentarė susitelkė į partijos moteris, tarp kurių mato ne vieną tinkamą kandidatę.

„Aš turiu minčių, kas galėtų būti kitas partijos pirmininkas, bet garsiai neįvardinsiu. Bet pirmiausia tas žmogus turėtų būti telkiantis, kadangi partija yra iš trijų didelių sparnų. Ir rasti konsensusą ir susišnekėjimą reikia rasti ne tik tokios partijos viduje, bet ir išorėje.

Tai yra ieškant ir koalicijos partnerių, nes ne tiek laikai, kad partija nušluoja rinkimus. Visur reikia kompromisų ir sąlyčio taškų. Ir aš manau, kad tokių yra“, – tvirtino ji.

„Aš žvelgiu į moteris mūsų partijos ir tikrai matau ne vieną, kuri galėtų tą daryti“, – pridūrė ji.
Paklausta, ar mano, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė tinkanti į partijos pirmininkės postą, I. Degutienė atsakė teigiamai.

Pasak jos, M. Navickienė yra telkiantis asmuo, taip pat patraukli rinkėjams.

„Ji yra telkianti. Šiuo metu dirbanti labai sudėtingoje, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Ji yra ieškanti kompromisų. Ir ji tiesiog yra patraukli gyventojams ir įvairioms socialinėms grupėms. Ji puikiausiai galėtų (būti partijos pirmininke – ELTA)“, – tvirtino I. Degutienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder