Gabrielius Landsbergis

Gabrielius Landsbergis apsisprendė nedalyvauti prezidento rinkimuose

(15)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis penktadienį pranešė, kad nedalyvaus kitų metų šalies prezidento rinkimuose, skelbia portalas lrt.lt. 

„Gal vienus nuvilsiu, o kitus pradžiuginsiu pasakydamas, kad politika, pirmiausia, yra komandinis sportas ir daugiau jis man primena estafetę ar fakelo perdavimą. Suprasdamas, kad šis politinis etapas, kaip partijos pirmininko ir lyderio politinėje jėgoje, eina į pabaigą, manau, kad būtų sąžininga pasakyti, kad aš neketinu dalyvauti prezidento rinkimuose“, – LRT televizijai penktadienį sakė G. Landsbergis.

Pasak konservatorių lyderio, laikas perduoti „tą politinį fakelą“ tam politikui, kuris galėtų jį nunešti ne tik į prezidento rinkimus, bet ir į kitas politines kovas.

ELTA primena, kad praėjusią savaitę visuomenei pristatytais partijos duomenimis, didžioji dauguma TS-LKD partijos skyrių prezidento rinkimuose siūlo dalyvauti premjerei Ingridai Šimonytei, partijos pirmininkui Gabrieliui Landsbergiui ir socialinės apsaugos ir darbo ministrei Monikai Navickienei.

Be I. Šimonytės, G. Landsbergio bei M. Navickienės, daugiau nei pusė partijos skyrių siūlo prezidento rinkimuose kandidatuoti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui (NSGK) Laurynui Kasčiūnui, krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui, Seimo pirmininkės pavaduotojui Pauliui Saudargui.

18 TS-LKD skyrių taip pat iškėlė partijai nepriklausančią buvusią prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder