Valdžios sprendimas kelti degalų akcizus kelia nerimą: lygina su kolaboravimu prieš Lietuvą

LEA: Lietuvoje susilygino benzino ir dyzelinio kuro kainos

Vidutinė benzino kaina Lietuvoje per savaitę sumažėjo vienu centu, o dyzelinis kuras atpigo penkiais centais, rodo ketvirtadienį Lietuvos energetikos agentūros (LEA) paskelbta degalų kainų pokyčių apžvalga.

LEA duomenimis, kovo 20 dieną litras benzino ir dyzelinio kuro Lietuvoje vidutiniškai kainavo tiek pat – 1,51 euro. Agentūra prognozuoja, kad degalinėse toliau mažėjant degalų kainoms, dyzelinas, kaip buvo įprasta, vėl taps pigesnis už benziną.

Degalų kainos Lietuvoje toliau išlieka mažiausios Baltijos šalyse.

Latvijoje kovo 13–20 dienomis benzino ir dyzelinio kuro kainos nesikeitė bei liko atitinkamai 1,62 ir 1,61 euro. Estijoje benzinas atpigo penkiais centais ir kainavo 1,68 euro, o dyzelinas – 11 centų iki 1,59 euro.

Lenkijoje benzino kaina sumažėjo vienu centu – iki 1,42 euro, o dyzelinis kuras atpigo penkiais centais, iki 1,47 euro. Vokietijoje benzinas ir dyzelinis kuras atpigo trimis centais – atitinkamai iki 1,80 ir 1,70 euro.

Didmeninė benzino kaina Lietuvoje kovo 1–22 dienomis mažėjo 2,5 cento už litrą, o dyzelino – 1,9 cento.

„Brent“ nafta kovo 14–21 dienomis, palyginti su ankstesne savaite, pigo 10 proc. ir vidutiniškai kainavo 73,5 JAV dolerio už barelį, „Urals“ kaina mažėjo 15 proc. iki 50,4 JAV dolerio.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder