Laiškai aplenks netvarkingas pašto dėžutes

Lietuvos paštas skelbia dėžučių dovanojimo akciją

Be adresų ir durelių, nerakinamos bei neužtikrinančios minimaliausių saugumo reikalavimų.

Visoje Lietuvoje vis dar galima rasti tūkstančius netvarkingų pašto dėžučių, kuriose yra rizikinga palikti smulkias siuntas, prenumeruojamus leidinius, laiškus ar svarbius pranešimus.

Norėdamas atkreipti dėmesį į šią problemą, Lietuvos paštas skelbia akciją „Padovanok pašto dėžutę“. Jos metu bus įteikta 100 naujų dėžučių, o įsitraukti nusprendžiant kam jos atiteks galės kiekvienas.

Akcijos sąlygos – itin paprastos. Per pirmąjį akcijos etapą gyventojai kviečiami fotografuoti pamatytas netvarkingas pašto dėžutes ir iki birželio 12 d. nuotraukas su nurodytu dėžutės adresu atsiųsti el.paštu [email protected].

Kitas būdas – įkelti nuotraukas po akcijai skirtu įrašu Lietuvos pašto paskyroje feisbuke.

Birželio viduryje prasidės antrasis akcijos etapas. Jo metu gyventojai feisbuko paskyroje galės balsuoti už tai, kurios senosios pašto dėžutės turėtų būti pakeistos naujomis, padovanotomis Lietuvos pašto.

„Netvarkinga pašto dėžutė – dažna kliūtis gyventojams operatyviai gauti laukiamą siuntą. Nuo liepos 1 d. mūsų laiškininkai tokiose dėžutėse, saugumo sumetimais, nebepalikinės jokios gyventojams skirtos korespondencijos.

Akcija „Padovanok pašto dėžutę“ norime ne tik atkreipti dėmesį į būtinybę įsirengti tvarkingą ir rakinamą dėžutę. Kartu siekiame paraginti bendruomenes tokias dėžutes padovanoti ir sunkiau besiverčiantiems gyventojams, idant juos pasiektų laukiama

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder