Pagaliu šunį mušusios senjorės elgesį tiria policija

Beglobių gyvūnų asociacija „Telšių uodegėlė“ savo „Facebook“ paskyroje pranešė apie žiauraus elgesio su gyvūnu atvejį Luokėje.
 

Šuo iš pagaliu jį mušusios šeimininkės buvo paimtas, įvykį tiria policija.

Gegužės 17-osios vakarą „Telšių uodegėlės“ savanorės gavo vaizdo įrašą, kuriame matoma garbingo amžiaus moteris, pagaliu mušanti šunį. Smūgių į įvairias kūno vietas buvo ne vienas.

Apie galimą žiauraus elgesio su gyvūnais atvejį savanorė pranešė Telšių rajono policijai. Beglobių gyvūnų asociacijos atstovė kartu su pareigūnais nuvyko į įvykio vietą Luokės miestelyje.

Šuns šeimininkė, gimusi 1956 m., nesigynė mušanti augintinį. Esą taip daro, nes jis agresyvus, nusitraukęs lekia pas kaimynus. Mušimas jai atrodė geriausia bausmė už neva netinkamą elgesį.

Šuo iš moters paimtas. Jam suteiktas saugus prieglobstis „Telšių uodegėlės“ patalpose.

„Tai yra žiaurus elgesys su gyvūnu, kuris galėjo pasibaigti tragedija. Šuo, neatlaikęs įtampos, vieną dieną galėjo ir pačią suėsti, o šiandien jis patyręs ne tik stiprius fizinius skausmus, bet ir psichologinį smurtą.

Šuo gūžiasi ir urzgia, bijo mūsų ir ginasi. Pamatęs bet kokį daiktą rankose slepiasi, nes „normali“ žmogaus komunikacija su juo buvo tik su pagaliu!“ – apie įvykį buvo rašoma „Telšių uodegėlės“ paskyroje.

Policijos pateiktais duomenimis, šiuo metu dėl įvykio surinkta medžiaga ir tikslinamos aplinkybės.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder