Valdemaras Puodžiūnas, Rita Miliute

Šiandieninės lietuviškos žurnalistikos elito atstovė Rita Miliūtė tik per 19 metų sugebėjo gauti aukštojo mokslo diplomą (23)

Klaipėdietis, buvęs ilgametis vieno iš Klaipėdos dienraščio vyr. redaktorius Valdemaras Puodžiūnas, susižodžiavo su LRT uoliai tarnaujančia propagandiste Rita Miliūte".

"Yra tokia nelabai raštinga, bet pagiežinga žurnalistė, nors labiau panaši į propagandistę, Rita Miliūtė. Buvome BF draugai. Vakar labai mandagiai suabejojau vienu jos sienoje parašyto rašinėlio teiginiu.

Propagandistė iškart užsiėmė manipuliacijomis: vietoj to, kad atsakytų arba nutylėtų, apkaltino mane neraštingumu, gimtosios kalbos nemokėjimu. Nors mano tekste jokių klaidų nebuvo.

Bet manipuliatorė gerai išmano savo darbą – juk svarbiausia paleisti netiesą, o paskui jau ginkis, o gintis nėra kaip, nes, pašalinus iš draugų, nebėra galimybių jos sienoje paneigti melą.

R. Miliūtė tik per 19 metų sugebėjo gauti aukštojo mokslo diplomą, tad tikėtis iš jos žurnalistinių principų laikymosi ir paprasčiausio padorumo nerealu...

O ji juk – šiandieninės lietuviškos žurnalistikos elito atstovė... Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Koneveikdama mano personą savo sienoje, mane irgi šiek tiek išgarsino"...

Sidebar placeholder