Skvernelis: rinkimų rezultatai – geri, bet galėjo būti ir geresni

Skvernelis: rinkimų rezultatai – geri, bet galėjo būti ir geresni

Savivaldos rinkimų rezultatai – geri, bet galėjo būti ir geresni, sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis, parlamentaras Saulius Skvernelis.

„Aš tikrai manau, kad rezultatas yra geras. Ar galėjo būti geresnis? Taip, galėjo būti geresnis. Galėjo būti blogesnis irgi visko galėjo būti“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė partijos pirmininkas. 

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ turės penkis merus, keturi jų išrinkti per antrąjį turą.

S. Skvernelis teigė, jog sekmadienį merų rinkimų antrajame ture tikėjosi penkių partijos kandidatų pergalės. 

„Kalbant apie vakarykščią dieną, iš šešių kandidatų aš asmeniškai tikėjau, kad penki turėtų nugalėti, deja, dviem nepasisekė“, – kalbėjo jis.

Savivaldos rinkimuose Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ užsitikrino 124 savivaldybių tarybų narius, turės penkis merus.

„Penki merai, 124 tarybos nariai, 36 savivaldybės – kaip pirmam kartui, kada visgi partijai metai laiko, nėra suformuoti struktūriniai padaliniai ir skyriai visuose šalies miestuose ir rajonuose, rezultatas yra tikrai geras, tikrai norėjosi geresnio“, – sakė S. Skvernelis.

„Būtų galima pasakyti, kad yra puiku jeigu būtume turėję tarybos narius didžiuosiuose miestuose, Kaune ir Vilniuje“, – teigė jis.

Partijos lyderis, paklaustas apie nesėkmės sostinėje ir Kaune priežastis, išskyrė laiko trūkumą.

„Aš manau, pritrūko laiko, nes visgi didžiuosiuose miestuose pasiketi daugybę žmonių yra sudėtinga. Kita vertus nepamiškime, sostinė dar kartą parodė, kad yra rinkėjai, didžioji dalis – dešiniųjų pažiūrų, o centro kairėje konkurencija buvo milžiniška“, – kalbėjo S. Skvernelis.

„Kaune fenomenas yra kitas. Yra Visvaldas Matijošaitis ir „Vieningas Kaunas“ ir ten pakovoti yra labai sudėtinga“, – pridūrė jis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder