Melagingai pranešta apie sprogmenis Vilniaus savivaldybėje, mokyklose, naujienų portale

Policija informuoja apie melagingus pranešimus dėl sprogmenų Vilniaus savivaldybėje, sostinės mokyklose ir naujienų portale 15min.lt.

Kaip skelbia Policijos departamentas, pirmadienį melagingai apie tariamus sprogmenis buvo pranešta ne tik oro uostuose, bet ir Vilniaus savivaldybėje bei mokykloje. Antradienį rytą, policijos duomenimis, gauti dar keli pranešimai apie neva padėtus sprogmenis keliose sostinės mokyklose ir naujienų portalo 15min.lt redakcijoje.

Pirmadienį, apie 9.28 val., Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) gavo mokyklos pranešimą, kad gautas elektroninis laiškas, kuriame teigiama, kad Vilniaus centre, Maironio gatvėje esančioje mokykloje, padėtas sprogmuo.

Per patikrinimą sprogmenų nerasta.

Vilniaus AVPK pirmadienį, apie 10.35 val., taip pat gavo Vilniaus miesto savivaldybės pranešimą dėl gautos elektroninio laišku, kuriuo pranešta žinia apie esą pastate padėtą sprogmenį.

Per patikrinimą sprogmenų nerasta.

Antradienį, policijos duomenimis, melagingai pranešta apie esą padėtus sprogmenis keliose Vilniaus miesto mokyklose ir naujienų portalo 15min.lt redakcijoje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder