Mitinge prie Seimo pasirodęs Matas Maldeikis nušvilptas ir išplūstas keiksmažodžiais (7)

Su protestuotojais prie Seimo atėjęs pasikalbėti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime atstovas Matas Maldeikis renginio dalyvių buvo nušvilptas ir iškeiktas.

Pasikalbėti su protestuotojais atvykęs M. Maldeikis iš karto protestuotojų buvo pasitiktas pasipiktinimo šūksniais. Vis tik labiausiai renginio dalyviai pasipiktino, kai jis su protesto akcijos organizatoriumi Raimondu Grinevičiumi bandė diskutuoti apie Stambulo konvenciją.

„Jeigu mes imame Stambulo konvenciją, jos nėra ratifikavusios tik kelios Europos Sąjungos šalys. Atsisakė, kiek žinau, Turkija...“, – protestuotojams savo argumentus bandė dėstyti M. Maldeikis.

Vis tik politiko argumentų renginio dalyviai nesiklausė. Pasipiktinę protestuotojai M. Maldeikiui šaukė „Eik lauk“ ir išplūdo keiksmažodžiais.

M. Maldeikis taip pat renginio dalyviams bandė išdėstyti savo poziciją dėl Partnerystės įstatymo, rinkimų sistemą, tačiau protestuotojai ir šių politiko argumentų nebuvo linkę išklausyti.

Į renginį protestuotojams palaikymą pareikšti atvyko Seimo nariai Petras Gražulis bei Mindaugas Puidokas.

O kaip būtų buvę, jeigu būtų atėjęs ne Maldeikis, o, sakykim, Kepenis ar Tamoševskis? Ar irgi būtų švilpę ir iškeikę?
Kitas klausimas, 2021-06-16 00:07
Klausima turiu. Kodel lietuvoje tradicinems poroms draudziama sudaryti tradicine partneryste?? Ir kodel tuo metu lietuvos gejams nedraudzia tuojtis su lietuvaitwmis ir darytis vaikus? O lietuvos lezbietems galime tuoktis baznycioje su lietuvos vyrais azuolais? Kodel tokia padetis??
Klausimas, 2021-06-15 22:49
3% piderastu ziurkes nori valdyti visa Lietuva
Klp, 2021-06-15 18:08
Sidebar placeholder