Modernaus Nidos viešbučio fasadui ir interjerui pasirinkta medienos apdaila

Mediena vis dažniau naudojama viešosios paskirties pastatų apdailai kaip tvaresnė alternatyva. Puikius šios tendencijos pavyzdys – pernai Nidoje duris atvėręs viešbutis „SPA Nida“.

Medinėmis dailylentėmis dengtas pilkas šio viešbučio fasadas subtiliai įsilieja į unikalų Neringos kraštovaizdį, o skandinavišką minimalizmą įkūnijantis interjeras sukuria teigiamą energiją spinduliuojančią ir atsipalaiduoti padedančią aplinką.

Interjero apdailai pasirinkta termiškai apdorota mediena, neturinti nei sakų, nei formaldehido. Ji ne tik estetiškai atrodo, bet ir idealiai tinka SPA zonai, nes yra atspari drėgmei bei garams. Šia mediena taip pat subtiliai dekoruota ir baseino erdvė.

Archyvų nuotr.

„Neringos apartamentai“ nuotr.

Drėgnose patalpose esančios dailylentės padengtos natūralaus vaško turinčia medienos apsaugos priemone „Tikkurila Akviwax Satin“, kuri net tik užtikrina ilgalaikę apsaugą, bet ir išryškina natūralų šiaurietiškos medienos grožį.

Šią medienos apdailos ir apsaugos priemonę galima dengti pramoniniu būdu, ji atitinka statybinių medžiagų mažos emisijos klasę M1 ir puikiai tinka pirčių suolams bei medinėmis sienų ir lubų dailylentėms, taip pat durims ir langų rėmams.

Joje esantis natūralus vaškas susigeria į medieną ir sudaro drėgmei bei purvui atsparią švelnią plėvelę.

Spalvinama pagal „Tikkurila“ vidaus beico ir lako spalvyną, viešbučio „SPA Nida“ interjerui pasirinktas natūraliai atrodantis švelnus rusvas atspalvis (TVT 5061).

Archyvų nuotr.

Neringos apartamentai“ nuotr.

Modernus viešbučio „SPA Nida“ interjero ir eksterjero apdailos sprendimas ne tik atspindi naujas šios srities tendencijas, bet ir pagarbą Neringos kraštovaizdžiui bei siekį kurti tvaresnę aplinką.

Sidebar placeholder