Neringoje vyks miško sodinimo akcija

Neringoje vyks miško sodinimo akcija, bus pasodintos 2023 pušaitės

Šeštadienį Neringoje vyks miško sodinimo akcija „Šimtmečio giraitė“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos Respublikos 100-mečiui įprasminti, pranešė Liudviko Rėzos kultūros centras.

Šia akcija taip pat bus pagerbti ir Kuršių nerijos pusiasalio apželdintojai, miškininkai, kurių dėka pavyko stabilizuoti smėlio pustymus.

Anot organizatorių, planuojama simboliškai pasodinti 2023 vienetus paprastųjų pušaičių ir vardinį Klaipėdos krašto ąžuoliuką.

Talkininkų prašoma pasirūpinti tinkama miškasodžiui apranga, darbo pirštinėmis, drėgmei atsparia ir tvirtapade avalyne, o darbui reikalingus įrankius duos organizatoriai.

Po miško sodinimo dalyviai bus kviečiami pasivaišinti arbata ir žvėrienos sriuba – šurpa. Su savimi rekomenduojama turėti patiesalą, skirtą atsisėsti ant žemės, dubenėlį su šaukštu ir puodelį arbatai.

Į akciją autobusu iš Smiltynės vykstantys dalyviai turėtų išlipti neprivažiavus Juodkrantės gyvenvietės šalia miško keliuko, vedančio į Karinių oro pajėgų bazę ir sekti rodyklėmis, vesiančiomis iki renginio vietos.

Po akcijos bus galima grįžti autobusu atgal į Smiltynę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder