Petras Gražulis sugrįžo: prisijungęs į nuotolinį posėdį dar labiau pakurstė gandus apie savo ligą

Jau antrą savaitę nei darbe, nei socialiniuose tinkluose nesirodantis ir klausimų apie galimą užsikrėtimą COVID-19 sulaukęs parlamentaras Petras Gražulis trečiadienį galiausiai sušmėžavo ekranuose – kiek vėluodamas, tačiau nuotoliniu būdu prisijungė prie Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdžio.
 

P.Gražulis atrodė sirguliuojantis ir sloguojantis, rankose turėjo nosinaitę, kuria vis pasišluostydavo nosį.

Kaip jau rašė portalas lrytas.lt, Seime jau kurį laiką spėliojama, kur dingo P.Gražulis. Su politiku daugiau nei savaitę nepavyksta susisiekti ne tik žurnalistams, bet ir Seimo Regionų frakcijos kolegoms.

P.Gražulis atrodė sirguliuojantis ir sloguojantis, rankose turėjo nosinaitę, kuria vis pasišluostydavo nosį.
Stop kadras

Nors Seimo rudens sesija prasidėjo jau praėjusį penktadienį, P.Gražulio parlamento posėdžių salėje nebuvo. Jis nepasirodė ir antradienį vykusiuose rytiniame bei vakariniame Seimo posėdžiuose.

Politiko nebuvo matyti ir prieš valdžios sprendimus nesiskiepijantiems nukreiptame mitinge prie Katedros.

Naujienų portalą lrytas.lt jau prieš savaitę pasiekė žinia, kad P.Gražulis galimai serga koronavirusu. Apie ligą praėjusį trečiadienį paklaustas pats Seimo narys tik piktai atkirto, kad tai – jo asmeninis reikalas, ir daugiau telefono ragelio nebekėlė.

Antradienį P.Gražuliui prisiskambinti galiausiai pavyko Seimo Regionų frakcijos seniūnei Ritai Tamašunienei. Ji portalui lrytas.lt patvirtino sužinojusi, kad politikas „netrukus grįš į darbus, nes jau galės išeiti iš namų“.

Tiesa, apie tai, kad P.Gražulis darbe nesirodo, nes susirgo, sakė žinantis jo bendrasuolis parlamento posėdžių salėje Valdemaras Valkiūnas. Pasiteiravus, ar P.Gražulis susirgo koronavirusu, jis atsakė:

„Galimai taip, bet jeigu jis gydosi namuose, vadinasi, nėra sunkus atvejis, kol nėra ligoninėje ir reanimacijoje.“


Seimo narys Petras Gražulis susirgo koronavirusu, trečiadienį pranešė naujienų portalas alfa.lt.

„Užpraeitą sekmadienį man pasiūlė, pasidariau COVID-19 testą. Nieko labai nejaučiau, porąkart sukosėjau. Gavau atsakymą ir – teigiamas, atėjo atsakymas izoliuotis“, – portalui sakė P. Gražulis.

Parlamentaras sakė, kad ligos simptomų beveik nejuto ir gydytis rimtai neprireikė, tačiau jis kurį laiką nelankė Seimo posėdžių, buvo nepasiekiamas žiniasklaidai.

P. Gražulis sako nesiskiepijęs nuo COVID-19.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder