Petras Gražulis
Video ištrintas, įmonė atsiprašo, bet Petras Gražulis nesitraukia (1)

Nors itin daug diskusijų sukėlęs vaizdo įrašas jau ištrintas, internete jį vis dar galima pamatyti, įmonė taip pat atsiprašė visų, kuriuos ši situacija įžeidė.

Palaiko protestuojančius sporto klubus

Seimo narys Petras Gražulis laidoje „Nauja diena“ kalbėjo, kad šiuo vaizdo įrašu buvo siekiama atkreipti dėmesį į itin sunkų laikmetį išgyvenantį sporto sektorių, o jis pats esą sporto klubų uždarymui nepritaria.

„Sporto klubai šiandien yra uždaryti, ne kartą jie kritikavo šį Vyriausybės sprendimą, o mane šio sporto klubo nariai pakvietė į protesto akciją. <...> Tikrai logikos nėra – galima išlaikyti atstumus, prailginti darbo valandas, tikrai yra daug priemonių“, – pasakojo jis.

P.Gražulis teigė nenorėjęs nieko įžeisti, nes pasirinkta daina yra žinoma ir atliekama jau ne vienerius metus.

„Iš pradžių pagalvojau, kad čia yra kažkokia provokacija. Nežinojau, kokią dainą jie dainuos, bet ta daina yra labai gerai žinoma, nėra uždrausta, o su tais batais šokinėjama, tai gerą parinko dainelę.

Nematau dėl ko įsižeisti ir nematau reikalo niekieno atsiprašinėti. Ne pirmą kartą aš jau ją dainuoju, ir per gėjų eitynes dainavom. Niekam iki šiol ši daina neužkliuvo, o dabar sujudo visa žiniasklaida. O kodėl – aš nesuprantu“, – svarstė P.Gražulis.

Politikas kaltės nejaučia

Pasakodamas apie vaizdo klipo filmavimo užkulisius, jis prisiminė, kad idėjos sumanytojai iš pradžių jam pasiūlė kartu nešokti, o tik pabūti šalia, tačiau galiausiai P.Gražulis nusprendė prie šokio prisijungti.

„Pagalvojau, kaip čia bus – jie šokinės ir šitą dainą dainuos, ir kiti pagalvos, kad aš čia tas homoseksualas. Yra tokių provokacijų ne viena, galvojau, kad čia nėra nuoširdu, bet paskui tikrai pamačiau, kad jie nuoširdžiai pergyvena, kad ta veikla sustabdyta, tai sutikau sudalyvauti.

Ar jie kvietė kitus politikus – aš nežinau, bet esu patenkintas. Daugelyje protestų akcijų esu dalyvavęs, o jeigu dar pakvies, tai tikrai sudalyvausiu, patiko su tais batais pašokinėti“, – teigė politikas.

Komentuodamas tai, jog Seimo Etikos ir procedūrų komisija jau trečiadienį svarstys jo elgesį, P.Gražulis sakė, jog nusikaltęs tikrai nesijaučia.

„Tada visus žurnalistus – televizijos, radijo, kurie rašo apie mane ir rodo – tada aš visus reklamuoju“, – juokavo jis.

P.Gražulis neigiamai vertina ir policijos sujudimą dėl galimų karantino pažeidimų, ir teigė, jog būtent sportas padeda kovoti su COVID-19.

„Pasakysiu taip – kada Landsbergį nubaus dėl to, kad jis spaudos konferencijoje buvo patalpoje be kaukės, tada galėsiu ir aš susimokėti baudą. Jeigu mes ten vieną minutę neišlaikėme atstumo, tai nėra tragedija. Visi esame sveiki, tegul visi sportuoja ir mažiau sirgsime kovid virusu“, – kalbėjo P.Gražulis.

Įžvelgė galimus pažeidimus

Į vaizdo įrašą antardienį sureagavo ir Lygių galimybių kontrolierė Birutė Sabatauskaitė. Ji teigė reklamoje įžvelgusi Lygių galimybių įstatymo pažeidimus.

„Vakar dienos įrašą vertinu neigiamai, potencialiai taip pat įžvelgiu Lygių galimybių įstatymo pažeidimus įmonės, kuri reklamuoja savo paslaugas, naudodama ir skleisdama informaciją, kuri žemina asmenis dėl jų priklausymo ir jų lytinės orientacijos“, – kalbėjo B.Sabatauskaitė.

Savo ruožtu Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen antradienį tokį parlamentaro elgesį pavadino „nemalonia staigmena“.

„Petras Gražulis yra tas Seimo narys, kuris, atrodo, jau niekuo nenustebins, bet kaskart sugeba nemaloniai nustebinti“, – antradienį komentavo ji.

Petrai laikykitės mes su tavimi. Jūs geriausias šokėjas Lietuvoje. Laukiame naujų pasirodimų.
juratė, 2021-04-14 11:59
Sidebar placeholder