Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukvietė Jūros šventės draugus ir rėmėjus į padėkos vakarą (10)

Tradiciškai per Jūros šventę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukvietė šventės draugus ir rėmėjus į padėkos vakarą.

Visi svečiai, kaip ir tikėtasi išpildė mero pageidavimą: turėjo galimybių pasus.

Vienas pačių ryškiausių renginių, kuriame tvyravo ne tik gera nuotaika, bet ir pasitikėjimas. Klaipėda – egzaminą išlaikė“,- sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Penktadienio rytą pro Klaipėdos uosto vartus įplaukė ir visi didieji burlaiviai – 5 A klasės ir 6 B klasės burlaiviai. „Baltic Regatta „ 2021 jau rytoj startuoja iš kruizinių laivų terminalo.

Išvakarėse, kaip įprasta Mero padėkos vakare, regatos kapitonams ir komandos nariams iš užsienio valstybių buvo linkima: „vėjo, vėjo, vėjo“!

Iš viso Klaipėdos krantines papuošė 22 burlaiviai, tačiau dėl įtemptos Covid-19 situacijos burlaivių lankymas uždraustas.

Tarp tokių Klaipėdos kursą pasirinkusių laivų – didžiausias uosto svečias – burlaivis iš „Gulden Leeuw“ iš Olandijos, „Fryderyk Chopin“ (Lenkija), „Baltic Beauty“ (Lenkija), „Pogoria“ (Lenkija), „Standart“ (Rusija, Sankt Peterburgas).  

 

Dekoracijos baisios nuotraukoje. Po metu neprisimins kur buvo, tiek aukselio aplink, ar tai Kaledos trecioje salyje ar mergvakaris pries vestuves. Dekoratoriu i peciu
Gina, 2021-07-27 01:30
Mero reikalavimas buvo, kad šventėje laukiami visi vakcinuoti. Tai padėkos vakarienėje , kiek supratau, galėjo būti ir nevakcinuoti, svarbu su galimybių pasu.
Smalsuolė , 2021-07-26 18:22
nemačiau nė vieno su kauke. Gal kiti matėte, Labai jau viešai visi buvo matomi. O gal nebūtina
nemačiau, 2021-07-26 18:13
Sidebar placeholder