Migrantų stovykloje kuriasi kastų sistema, vyksta seksualinis išnaudojimas (2)

Rūdninkų migrantų stovykloje Šalčininkų rajone formuojasi kastų sistema, vyksta seksualinis išnaudojimas, o kai kurie vargingi migrantai priversti užsiimti prostitucija tarp vyrų, rašo portalas 15min.lt, remdamasis šaltiniais bei „Raudonojo kryžiaus“ informacija.

Pasak portalo, kastos stovykloje formuojasi tautybės, rasės ir pilietybės pagrindu: aukščiausiai kastai priklauso arabai ir kurdai, žemesnei – migrantai iš Afrikos valstybių, Afganistano, Sirijos.

Žemiausios kastos Rūdninkų ir kitose stovyklose tampa Šri Lankos, Indijos ir kitų to regiono valstybių gyventojai. Hierarchija taip pat priklauso nuo pinigų ar fizinės jėgos.

Silpnesni stovyklų gyventojai reketuojami sumokėti už naudojimąsi dušu, skirtingos kastos naudojasi skirtingais tualetais.

Šaltiniai portalui taip pat patvirtino apie Rūdninkų stovykloje egzistuojantį seksualinį išnaudojimą ir prostituciją, taip teigė ir du stovykloje gyvenantys migrantai.

Stovykloje gyvenantys migrantai taip pat teigia iš kai kurių pareigūnų galintys įsigyti cigarečių ir alkoholio.

Rūdninkų stovykloje apgyvendinta apie 750 vyrų. Jauniausiam gyventojui – 12 metų.

Kiek dar cackinsimės? Čia prieglobsčio prašytojai? Šiukšliadėžėn pareiškimus nelegalų iš Baltarusijos, ir į vagonus namolio. Seilėjasi jie apie žmogiškumą, teises, o tikrovėje įsisteigė prievartavimo ir duoklių namus. Visi namo!
AK, 2021-09-03 14:07
Tai Parado organizatoriai Kaune galetu priimti i savo gretas- kraują pamaišytu ar ka ten....
Klp, 2021-09-03 13:45
Sidebar placeholder