Gabrielius Landsbergis

Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Vašingtone (7)

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu išvyksta į Vašingtoną, kur susitiks su JAV Valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu, Senato nariais, su verslo ir analitinių centrų bendruomenėmis.

Kaip praneša Užsienio reikalų ministerija, susitikime su JAV Valstybės sekretoriumi ministras G. Landsbergis aptars aktualius Lietuvos ir JAV bendradarbiavimo klausimus, galimybes sustiprinti ekonominius ryšius, taip pat - tarptautinio saugumo politikos iššūkius, tvirto transatlantinio ryšio svarbą, JAV indėlį į regiono saugumą, paramą demokratiniams procesams regione bei pasaulyje, santykius su Kinija.

Vizito metu numatyti susitikimai su JAV Senato Užsienio reikalų komiteto pirmininku Robertu Menendezu, kitais senatoriais, Baltųjų rūmų pareigūnais, analitinio centro „Atlantic Council" bendruomene.

Ministras dalyvaus analitinių centrų „The German Marshall Fund" ir CEPA („The Center for European Policy Analysis") renginiuose, susitiks su Lietuvoje investuojančių JAV verslo kompanijų, taip pat su vietos lietuvių bendruomenės atstovais.

Raktažodžiai
nuokrusos ozio nuokrusa anukelis
ss, 2021-09-14 12:00
Gal patiks po bidono sparneliu ten ir pasiliks? Bent laisvu oru pakvėpuosime.
Loni , 2021-09-14 10:41
Šaunuojis , Jaunas , bet kietas diplomatas. Anksčiau šaukė , kad reikalingi jauni politikai .Pasirodo nesuklydo . Dabar matome , kad nė viena valdžia tokio darbo neturėjo ir nė viena valdžia nebuvo mačiusi tokio hibridinio ir iš visų pusių puolimo . Pakelti Kremliaus šuniukai loja , o karavanas sėkmingai žygiuoją. Su pagarba ir jums sėkmės.
Juozas, 2021-09-14 06:52
Sidebar placeholder