Bulvaras: Kodėl Klaipėdoje nebelieka medinių suoliukų? (2)

Atrodo, žiema ateis dar negreitai, bet apsukrūs ir taupūs klaipėdiečiai, tie, kurie šildosi kūrendami krosnis, jau ruošiasi atsargas šaltajam metų laikotarpiui.

Štai suoliuko prie „Šilo“ prekybos centro medinis viršus jau seniai nugvelbtas ir guli sandėliuke saugiai laukdamas pirmųjų šalčių. Jiems prasidėjus jis bus išdidžiai supleškintas. Ir tai tikrai ne vienas toks suoliukas uostamiestyje, pasmerktas būti sukūrentas krosnyje.

Miesto valdžia kentė, kentė kurį laiką, o paskui sušaukė aukščiausiąjį miesto Tarybos organą pasitarti ir nusprendė: daugiau jokių suoliukų su mediniu viršumi. Ir tą tokį savo nutarimą ji vykdo. Jeigu netikite, pasivaikščiokite po Martyno Mažvydo alėją. Ten visi suoliukai akmeniniai. Dar kažkas bandė piktintis, esą valdžia negerbia miesto gyventojų, jai nerūpi, kad jiems nepatogu sėdėti ant betono luitų, kad ir atsakančiai nupoliruotų, šąla užpakaliai. Bet, kaip sakoma, patys žmonės kalti. Visaip kaip dergiasi iš medinių suoliukų, užtat dabar visur statomi betoniniai kūriniai.

Taip sakant, nušauti du zuikiai - ne tik sutramdyti prakurų ieškotojai, bet ir įgyvendinama mieste žalioji programa, nes nebekertami medžiai dėl suoliukų Klaipėdos pensininkams.

 

Sidebar placeholder