Ieško naujos vietos Socialinės paramos skyriui (1)

Klaipėdos savivaldybės Socialinės paramos skyrių, veikiantį Vytauto gatvėje, norima perkelti kitur. Motyvuojama tuo, kad patalpos yra nepritaikytos neįgaliesiems, prastos būklės, o šiemet prakiurus stogui teko skubiai imtis remonto.

Klaipėdos savivaldybės administracijos vyr. patarėjas Deividas Petrolevičius teigė, kad tokiose patalpose skyrius dirbti nebegali.

Pasak jo, prieš keletą metų buvo rengiamas rekonstrukcijos projektas, tačiau pastatas yra paveldosauginis, jo neįmanoma rekonstruoti taip, kad būtų tinkamai pritaikytas neįgaliesiems bei patalpose dirbantiems specialistams, neįmanoma įrengti lifto ar keltuvo prie išorinių sienų bei viduje.

„Viena iš opcijų yra patalpų nuomos galimybė. Manome, kad būtų realiausias variantas išsinuomoti patalpas su ilgalaike sutartimi. Tai taip pat neapribotų mūsų galimybių ateityje spręsti dėl patalpų keitimo ir kitų dalykų“, - sakė D. Petrolevičius.

Patalpų būtų ieškoma mieste centre. Patarėjo teigimu, jos turėtų būti 600-800 kv. metrų ploto, skirtos 42-43 darbuotojams. Privaloma sąlyga - kad patalpos būtų pirmame pastato aukšte arba lengvai pasiekiamos neįgaliesiems pritaikytu liftu. Taip pat pageidaujama, kad šalia būtų vietų automobiliams statyti bei viešojo transporto stotelė.

Buvo atlikta preliminari nekilnojamojo turto agentūrų apklausa. Pasak D. Petrolevičiaus, paaiškėjo, kad preliminari kaina gali svyruoti nuo 8-13 Eur/kv. m, priklausomai nuo patalpų vietos, infrastruktūros ir kitų pranašumų bei trūkumų.

Tokiu atveju nuoma kainuotų nuo 4,8 tūkst. už mažiausio ploto patalpas su mažiausiu įkainiu iki 10,4 tūkst. už didžiausio ploto patalpas su didžiausiu įkainiu.

„Mąstome, kad kitų metų antrame ketvirtyje galėtume būti atlikę visas procedūras ir konkurso būdų atrinkę komercines patalpas. Tai būtų realus laikas“, - svarstė D. Petrolevičius.

Socialinės paramos skyrius į patalpas Vytauto g. persikėlė 2008 metais. Šiuo metu pastate dirba 39 darbuotojai. Šio skyriaus paslaugomis naudojasi gyventojai nuo Kauno gatvės į šiaurinę pusę.

Šalia nakvynes namu
I konteinerius, 2021-10-14 08:54
Sidebar placeholder