S. Skvernelis su bendražygiais steigia Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ (1)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją Seime palikę parlamentarai pranešė steigiantys Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“. Kvietimą jungtis į partiją pasirašė visi 13 frakcijos narių: buvęs premjeras Saulius Skvernelis, Vytautas Bakas, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

Pasak frakcijos seniūno S. Skvernelio, steigiama partija bus centro kairės politinė jėga, kuri „jau turi valstybės valdymo patirties ir gali imtis atsakomybės už šalies dabartį ir ateitį“.

„Kaip nauja frakcija Seime susikūrėme neseniai, tačiau iki šiol jaučiame žmonių palaikymą, sulaukiame daug kreipimųsi iš miestų ir regionų atstovų, kurie panašiai mato dabartinę sudėtingą situaciją Lietuvoje ir nori jungtis bendriems darbams.

Partijos formatą matome kaip galimybę visiems susitelkti į platesnį ir stipresnį bendraminčių ratą“, – frakcijos pranešime cituojamas S. Skvernelis.

Raktažodžiai
Kitaip kaip trys lietuviai ir penkios partijos ir ne pavadinsi. Kas svarbiausia t.y. per 30m. tų kuriamų partijų tik tam kad prieš ir per rinkimus papulti į Vyriausybės valdymo valdžia yra kurta tiek kad nors su vežimu vešk. Patekę tokie į valdžia savo partijų egzistenciją baigia lyg naktinius drugelius. Na o kas yra kandidatavę nuo pagrindinių partijų, tai tokie (ne visi) pasišildę vienoje ar kitoje partijoje ir įgavę patirtį, apart to kad išsiaaiškinti viduje partijos esančius-įvykstančius vidinius nesklandumus, tokie "tariamai' nepatenkintieji esantis seime-miesto-rajono taryboje perbėga-pereina-stoja į jiems prieinama politinį pusę, arba net daro žingsnius apie jau savo partijos kurimą. Gal toji naujoji kuriama politinė jėga ir neva gera būtų ir gerų norų, bet dabar nemanau kad naujai jėgai partijos įkūrimui padės jų juodas darbas-finasai ir patikimi žmonės. Būtent dabar tariamai kūrianti partija tik dar labiau sujauks ir padarys chaosą Lietuvos gyventojų tarpe. Būtent tai padarė klonuotųjų liberalų vienas iš darinių t.y. "Laisvės" partija.
Sigitas, 2021-10-18 11:35
Sidebar placeholder