Šaltiniai: Rusija sulaikė Klaipėdos rajono merą ir dar du lietuvius (9)

15min žiniomis, Rusijos pareigūnai dėl galimo sienos pažeidimo sekmadienį sulaikė Klaipėdos rajono merą Bronių Markauską ir dar du Lietuvos piliečius. Incidentas įvyko vyrams plaukiojant Kuršių mariose. Užsienio reikalų ministerija patvirtina faktą apie tris sulaikytus Lietuvos piliečius, bet daugiau informacijos kol kas neteikia.

„URM turi informaciją, kad Rusijos pusėje yra trys Lietuvos piliečiai. Mūsų konsuliniai pareigūnai dirba, kol kas daugiau informacijos negaliu pateikti“, – 15min sakė užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Vytautė Šmaižytė.

Lietuvos pasieniečių teigimu, sienos pažeidimas užfiksuotas prieš 14 valandą, jis greičiausiai buvo netyčinis. Pirminiais duomenimis, vyrai plaukė kateriu. „Prieš 14 val. nustatytas pažeidimas.

Pirminiais duomenimis, kateris su trimis Lietuvos piliečiais įplaukė į Rusijos pusę.

Greičiausiai tai netyčinis pažeidimas“, – 15min sakė VSAT atstovas spaudai Giedrius Mišutis. Jo teigimu, panašių pažeidimų pasitaiko bent keliskart per metus, paprastai pažeidėjai atsiperka administracine atsakomybe.

15min žiniomis, kiti sulaikytieji – Dalius Žilinskas ir Romualdas Šukys.

Viešai skelbiamais VRK duomenimis, 42 metų D.Žilinskas 2019 metais dalyvavo savivaldos rinkimuose, bet į Klaipėdos rajono savivaldybės tarybą nepateko.

Jis taip pat yra buvęs tuometinio ministro B.Markausko patarėju.

Registrų centro duomenimis, R.Šukys vadovauja įmonei Klaipėdos rajone.

B.Markauskas yra Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys.

Tarp savo pomėgių oficialioje biografijoje jis nurodo žvejybą ir keliones.
 

Raktažodžiai
To uf: pilna ne rusu, bet ukrainieciu. Ir del situ tikrai reiketu ka daryti, nes jiems kas ner pririšta - tą gali pasisavint
To uf, 2021-10-25 09:14
vietoj rus. ištvirkusiems ižuliems nežinant ko benori ,nuo gero gyvenimo ,,geros rikštės į užpakaly,,,žmonės juos išlaiko...fuuu
irena, 2021-10-24 22:46
Vyrai pasivaišino per daug,todėl neapsksiciavo! Man tik įdomu,kaip patenka į Lietuvą tokia galybė rusų.Visi jie jau baigia okupuot visus Lietuvos didžiuosius miestus.Ir niekam neįdomu!!!😠
Uf, 2021-10-24 21:34
Sidebar placeholder