emsi degalinė

Pradeda trūkti kuro ne tik Anglijoje, bet ir Lietuvoje? Degalinės atstovas komentuoti atsisako (6)

Šiandien (spalio 22 dieną) ryte, apie 06:30 prie Kaunas-Klaipėda (40 km nuo Kauno) autostradoje esančios „EMSI" degalinės buvo nusidriekusi eilė. Pasirodo neliko dyzelinio kuro, o ir benzinas baiginėjosi.

Kyla klausimas, ar tik Lietuvoje nekilo tokia pati kuro problema, kokia ištikusi Jungtinę Karalystę? Susisiekėme su įmonės savininkus Antanu Matuiza.

- Gavome tokią informaciją, kad pritrūko kuro Kaunas-Klaipėda autostradoje esančioje degalinėje. Buvo susiformavusi eilė, gal žinote, kokia ten problema? Gal vyksta panašios bėdos kaip Jungtinėje Karalystėje, kur buvo prieita iki kuro ribojimo?

- Nežinau... neteikiame informacijos.

- Žmonėms aktualu, skambina mums...

- Ačiū (baigėsi pokalbis).

Respublika. lt skambinęs šaltinis spėliojo, ar čia tik laikinas atskiros kolonėlės bei tinklo sutrikimas, ar sisteminė problema. Gaila, bet „EMSI" savininkas mūsų nenuramino.

Primename, jog rugsėjo pabaigoje ir spalio mėnesio pradžioje spauda daug rašė apie Jungtinėje Karalystėje esantį kuro trūkumą, paniką bei įvairius ribojimus.

Buvo pasitelkta net kariuomenė.

Labai laukiame informacijos iš skaitytojų dviem klausimais:

1. Ar kurioje nors Lietuvoje esančioje kolonėlėje susidūrėte su kuro trūkumu?

2. Tie, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje, kokia dabar ten reali situacija?

Rašykite komentaruose.

Kam kelti paniką, Anglijoje kuro trūko tik dėl vairuotojų trūkumo, nebuvo kam atvežti o Lietuvoje nuskambėjo kaip išteklių trūkumas, žurnalistai šiurpina Lietuvos gyventojus ir tiek. Tokia panikos padėtis TIK LIETUVOJE.
Jonas , 2021-10-27 07:35
Kas kontroliuoja šituos,, botus'' kurie rašinėja bet ką, ką jie baigę - tikrai ne žurnalistiką
Jooo!!! , 2021-10-26 17:53
Panašu į norą kelti paniką.Degalinėmis apstatytas kiekvienas miestelis iš visų keturių pusių ir dar tarpuose po vieną.Nekelki bangų dėl vieno atvejo.Čia tas pats kaip "nuėjo Petras į autoparduotuvę ir negavo druskos.Viskas.Rytoj bus karas"
Vidas, 2021-10-26 16:59
Sidebar placeholder