Pasienio su Baltarusija ruožuose sumontuoti pirmieji 4 metrų aukščio tvoros segmentai (4)

Fizinio barjero pasienyje su Baltarusija projektą įgyvendinančios įmonių grupės „EPSO-G“ bendrovė „Tetas“ svarbiausiuose ruožuose pradėjo montuoti 4 metrų aukščio tvoros segmentus, - skelbia portalas. LRT.lt.

Archyvų nuotr.

Tvora Lietuvos-Baltarusijos pasienyje / EPSO-G nuotr.

Pirmiausia šie segmentai įrengiami netoli Druskininkų esančiame pasienio ruože, kur jau nutiesta koncertina. Pasienyje vykdomų darbų eigą „EPSO-G“ grupės atstovai trečiadienį pristatė Ministrės Pirmininkės vadovaujamai Projekto priežiūros komisijai.

Tvoros segmentai ir koncertina, kurie pagal Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) techninius reikalavimus yra gaminami Lenkijoje ir Nyderlanduose.

Sparčiausiai į svarbiausius maždaug 100 kilometrų ilgio pasienio ruožus bus vežami lapkričio ir gruodžio mėnesiais.

Šią savaitę koncertinos piramidė pradedama tiesti ir kituose projekto pirmojo etapo ruožuose 

Archyvų nuotr.

Tvora Lietuvos-Baltarusijos pasienyje

Brangiai kainavo landsbergistų cholopų liežuviai. Ir dar kainuos.
taškas kablelis taškas, 2021-10-27 21:01
Dar ir lengvą srovę pajungčiau, o kaip kitaip atsikratyti šiais skėriais, tarakonais ir visokiais juodsubiniais? Šitaip pridergia teritorijas. Mums dar jų ligų trūksta?
Loni, 2021-10-27 17:32
kur zverims judėti? kaip suprantu dabar jau net ir žverys nepraeis...kas zole pjaus tuose spygliuose ar purksit roundap, kiek tai vel kainuos per metus? kiek papildomu etatu tvorai prižiūrėti reikės, kiek vėl tai kainuos per metus? cia nerudijancio plieno ar tik imitacija kiniska? koks tvoros ir koncertinos vielos storis mm?
klausimas, 2021-10-27 15:20
Sidebar placeholder