Kviečia išrinkti gražiausią uostamiesčio moliūgą (1)

Sekmadienio vakarą Teatro aikštė paskendo dūmuose ir moliūgų gausoje. Į Senamiesčio moliūgų šventę žmonės skubėjo glėbiuose nešini įvairaus grožio ir dydžio moliūgais. Savo šedevrus jie registravo į šventės konkursą, prie kurio šią savaitę galime prisidėti kiekvienas.

Jau septintus metus iš eilės organizuojama Senamiesčio moliūgų šventė šiais metais vėl pritraukė daugybę žmonių. Uostamiesčio gyventojai ir svečiai grožėjosi sukurtomis dekoracijomis, moliūgų gausa.

Dar tikroviškesnę Helovino atmosferą padėjo sukurti aikštėje leidžiami dūmai ir švieselės. Daug dėmesio sulaukė aikštės centre stovintis didžiulis dirbtinis šviečiantis moliūgas - visi prie jo norėjo įsiamžinti.

„Labai džiaugiamės, kad šiais metais Švėkšna mums vėl padovanojo savo moliūgus aikštės puošybai, nes kuo daugiau aikštėje moliūgų, tuo geresnė šventės atmosfera. Taip pat šį kartą renginio metu turėjome daugiau efektų. Dūmai, šviesos kūrė tikrą helovinišką nuotaiką.

Labai džiaugėmės „Neko DJ“ mokyklos jaunuoliais, kurie viso renginio metu linksmino žiūrovus trankia ir visiems gerai žinoma muzika“, - švente džiaugėsi viena iš renginio organizatorių Reda Rimšaitė-Kovalenko.

Žinoma, svarbiausias šios šventės akcentas - moliūgas. Iš viso aikštėje buvo suskaičiuota apie 400 moliūgų. Vieni žmonės savo dekoruotus moliūgus atsivežė iš namų, kiti pasinaudojo aikštėje įrengtomis moliūgų dirbtuvėmis.

„Dirbtuvėse buvo mūsų moliūgų, kuriuos žmonės galėjo imti ir skaptuoti. Bet buvo žmonių, kurie atsinešė savo moliūgų. Vieni augino juos būtent šiai šventei, kiti ieškojo kas dovanoja. Labai daug žmonių pasinaudojo aikštėje įkurtomis dirbtuvėmis. Tuo labai džiaugėmės, nes jose žmonės dirbo komandiškai, juokavo ir dalinosi įspūdžiais“, - pasakojo R. Rimšaitė-Kovalenko.

„Iš viso konkurse buvo užregistruoti 125 moliūgai. Fotografavimo ir registracijos palapinėje mes nufotografavome kiekvieną į konkursą atneštą moliūgą. Jų nuotraukas sukėlėme į “Facebook„ profilį „Moliūgų šviesos šventė Klaipėdoje“. Ten galime kiekvienas išsirinkti savo mėgstamiausią moliūgą. Daugiausiai „patinka“ surinkęs moliūgas pelnys nugalėtojo vardą“, - teigė renginio organizatorė.

Balsavimas vyks iki lapkričio 8 d. 20 val.

Moliūgo nugalėtojo šeimininkas gaus elektrinį paspirtuką, taip pat bus apdovanoti ir kiti daugiausiai dėmesio sulaukę moliūgų skaptuotojai.

„Iš viso yra paruošti 52 prizai, todėl bus apdovanota didelė dalis konkurso dalyvių“, - pasakojo R. Rimšaitė-Kovalenko.

Moliūgai aikštėje dar buvo palikti ir lapkričio pirmą dieną, tad žmonės, kurie nespėjo atvykti į šventę arba nenorėjo grūstis minioje, galėjo ramiai ateiti ir pasigrožėti moliūgais dienos šviesoje.

Dalis moliūgų buvo atiduota Klaipėdos zoologijos sodui, dalis - išmesti.

„Visų moliūgų gyvūnams negalėjome atiduoti, nes kai kurie moliūgai buvo išpuošti įvairiomis dekoracijomis, išpaišyti dažais arba į juos buvo pribėgę daug vaško. Tokių moliūgų mes tikrai negalėjome atiduoti gyvūnams, bet tuos, kurie buvo tik išskaptuoti, atidavėme zoologijos sodui“, - tikino renginio organizatorė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder