Prasidėjo pilnatis: Budraitytė skubiai įspėja 1 Zodiako ženklą (6)

Nuo sausio 17 dienos prasidėjo labai stipri pilnatis. Pasak astrologės Vaivos Budraitytės, šiuo metu visi gamtos procesai bus stipresni, o tai be abejo turės įtakos ir žmonių gyvenimui. Šios pilnaties metu, V. Budraitytė įspėja vieną Zodiako ženklą.

„Ši pilnatis yra labai stipri, nes ji yra metų pradžioje. Kuo arčiau Kinų naujieji metai, tuo visi procesai gamtoje stipresni nei įprastai. Dėl to keičiasi ir oras, turėsime pūgų“, – sako astrologė.

Pažvelgusi į Lietuvos horoskopą, V. Budraitytė sako, kad palanku, jeigu Lietuvoje būtų įvesti nauji apribojimai nuo sausio 15 dienos iki vasario 6 dienos, nes tuomet situacija būtų geresnė ir tęstųsi neilgai.

Įspėja dėl kelių dalykų

„Dabar gera mėnulio mažėjimo stadija, todėl negalima daryti jokių operacijų, kurios per paveiktų kraujotaką – pavyzdžiui – širdies operacijos, inkstų. Tačiau galima operuoti kaulus, raumenų darinius, rauti dantis galima. Jeigu norite kažkuo atsikratyti, tam puikiausiai tiks 2-3 mėnulio pilnaties dienos“, – pataria būrėja ir astrologė.

V. Budraitytė įspėja, kad šiuo metu žmonės gali jausti tam tikrus kraštutinumus – žmonės gali miegoti ilgiau nei įprastai arba nemiegoti visai. Taip pat dabar gali padidėti ir nerimas, tačiau nereikia į tai kreipti dėmesio.

„Dabar yra Saulės ir Marso kvadratas, todėl gali prasidėti visokios nesąmonės. Reikia būti ir atsargiems su alkoholiu – padidėja tikimybė įkliūti į blogas situacijas, padaryti avarijas, kurtis buitiniams konfliktams“, – įspėja ji.

Nors ši pilnatis nebus labai sudėtinga, tačiau V. Budraitytė pataria Ožiaragiams būti šiek tiek santūresniems, nes ši pilnatis prasidėjo jų ženkle. Tačiau daugiausiai derėtų suklusti Avinams:

„Ši pilnatis turėtų būti sunkesnė Avinams, nes šiuo metu jų ženkle yra specifinė Marso pozicija, todėl jie turėtų būti atsargesni. Šiandien ir rytoj reikėtų daugiau pasisaugoti, o vėliau viskas pradės minkštėti“, – sako ji.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder