Borisas Johnsonas

B. Johnsonas žada visiškai naikinti izoliaciją koronavirusu užsikrėtusiems asmenims (1)

Britų premjeras Borisas Johnsonas ketina netolimoje ateityje visiškai atsisakyti privalomos koronavirusu užsikrėtusių žmonių izoliacijos Anglijoje. „Netrukus ateis laikas, kai galėsime panaikinti privalomą izoliaciją - lygiai taip pat, kaip žmonės neprivalo izoliuotis, jei serga gripu“, - sakė jis trečiadienį kalbėdamas Bendruomenių rūmuose.

Dabartinės taisyklės turėtų nustoti galioti kovo 24 dieną.

Tačiau jei bus įmanoma, jis jas panaikins anksčiau, sakė B. Johnsonas. Prieš kelias dienas jo vyriausybė izoliacijos terminą sutrumpino iki penkių dienų.

B. Johnsonas taip pat paskelbė apie visų Anglijoje dar galiojančių koronavirusų ribojimų atšaukimą. „Nuo rytojaus klasėse nebereikalausime kaukių“, - sakė jis. Ir kitur kaukės nebebus privalomos.

Tai bus kiekvieno žmogaus asmeninio apsisprendimo klausimas.

„Vyriausybė nuo dabar jau neberagina dirbti iš namų“, - tęsė B. Johnsonas.  Nuo kitos savaitės vidurio praeitis bus ir skiepų pažymėjimai.

Infekcijų skaičiai Didžiojoje Britanijoje per praėjusias dvi savaites smarkiai sumažėjo. Nežymiai mažėja ir hospitalizacijų skaičiai.

Šiaurės Airija, Velsas ir Škotija kovoje su omikron atmaina taikė griežtesnes priemones, tačiau jau taip pat paskelbė apie švelninimus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder