Sostinėje susituokė „Užupio picerijos“ šefas Federico Meschino ir Greta Lėpaitė (1)

Šeštadienį, puriu sniego patalu pasidengusioje sostinėje įvyko „Užupio picerijos“ šefo bei maisto tinklaraštininko Federico Meschino (32 m.) ir jo mylimosios Gretos Lėpaitės (27 m.) vestuvės.

Pora meilę vienas kitam prisiekė Vilniaus santuokų rūmuose, po daugiau nei šešerių metų draugystės. Naujienų portalo lrytas.lt duomenimis, jaunavedžiai didelės sutuoktuvių puotos neplanuoja, meilės šventę vainikuos jauki šeimos vakarienė.

F.Meschino ir G.Lėpaitės sąjunga – puikus įrodymas, kad meilei negalioja jokios taisyklės. Picerijos šefas užaugo Italijoje, netoli Romos esančiame Itri mieste. Tuo metu, nuotaką šaltos žiemos lydėjo nuo vaikystės – ji kilusi iš Biržų.

Poros keliai susitiko sostinėje. Į Vilnių italas atvyko prieš daugiau nei septynerius metus, čia jį pakvietė jo dėdė Antonio Meschino, Australijos garbės konsulas Lietuvoje ir „Užupio picerijos“ įkūrėjas.

Iš pradžių į sostinę F.Meschino žvelgė tik kaip į tarpinę stotelę, tuo metu jis dar neturėjo aiškaus plano dirbti šefu. Visgi, nutiko taip, kaip ir rašoma knygose – sutikus savo meilę viskas apsivertė.

„Su Greta susipažinau, kai viename restorane ji dirbo padavėja ir padėjo man mokytis lietuvių kalbos. Iki šiol mes bendraujame keliomis kalbomis – itališkai, lietuviškai, angliškai.

Iš tiesų mus suartino maistas, nes iš pradžių daug kalbėdavomės apie įvairius patiekalus. Sakyčiau, pomėgis valgyti picą mums padėjo užmegzti ryšį“, – dar 2018-aisiais naujienų portalui lrytas.lt pasakojo italas.

Užsimezgusi draugystė peraugo į gražius santykius, praėjusių metų vasaros pabaigoje pora tapo ir socialinių tinklų žvaigždės, F.Meschino pusseserės Karolinos Meschino bei jos sužadėtinio reperio Dominyko Ježerio dukters Isabelle krikštatėviais. Tuo metu, K.Meschino tapo savo pusbrolio sutuoktuvių liudininke. 

Italas ir lietuvė jau netrukus tėvų vaidmenį galės matuotis ir patys – pora laukiasi pirmagimio.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder