Klaipėdietis Regimantas Norvilas - Europoje trečias

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centre sunkiosios atletikos treneriu dirbantis Regimantas Norvilas ne žodžiais, o darbais savo auklėtiniams įrodinėja kaip reikia siekti sportinių rezultatų - 41-erių klaipėdietis Vengrijos sostinėje Budapešte pelnė Europos „Throwdown“ meistrų čempionato trečiosios vietos taurę.

„Norint patekti į šį čempionatą, reikėjo įveikti atranką. Čempionato programą sudarė „Crossfit“ rungtys, kuriose buvo ir sunkiosios atletikos, ir lengvosios atletikos, ir gimnastikos sporto šakų elementų, reikalaujančių jėgos ir ištvermės. Pagrindas - universalumas ir ištvermė", - „Vakarų ekspresui“ pasakojo R. Norvilas.

Europos „Throwdown“ čempionate dalyvavo 396 įvairių Europos šalių atletai, tarp kurių buvo ir trisdešimtmečių ir 60-ies metų ribą perkopusių sportininkų. 

R. Norvilas anksčiau ne kartą ant prizininkų pakylos laiptelio yra kopęs ir sunkiosios atletikos bei „Crossfit“ varžybose. 

Jis anksčiau pats daugiau nei 10 metų profesionaliai lankė sunkiąją atletiką, o vėliau įsiliejo į šios sporto šakos trenerių gretas „Viesulo“ sporto centre. Taip pat jis veda ir „Crossfitt“ treniruotes Klaipėdos „Impuls“ sporto klube.

„Jėgos ir ištvermės sportas man - artimas širdžiai. Tai mano aistra, laisvalaikis ir gyvenimo būdas. Be sporto savo gyvenimo neįsivaizduoju“, - „Vakarų ekspresui“ sakė R. Norvilas. 

Sidebar placeholder