„Ryanair“ vadovas pasakė, kiek didės kainos: pigius skrydžius galime pamiršti

Penktą mėnesį po Rusijos karinės invazijos į Ukrainą Airijos pigių skrydžių bendrovė "Ryanair" pranešė, kad atsisako pigių bilietų politikos.

Apie tai pranešė "Ryanair" vadovas Michaelas O'Leary, rašo "Financial Times".

Pigių skrydžių bendrovės bilietų kainos bus padidintos nuo dabartinių vidutiniškai 40 eurų iki 50-60 eurų. "Ryanair" palaipsniui didins bilietų kainas - šis procesas gali trukti iki penkerių metų.

"Man atrodo absurdiška, kad kiekvieną kartą skrendant į Londono Stanstedo oro uostą kelionė traukiniu į Londono centrą kainuoja brangiau nei lėktuvo bilietas", - sakė O'Leary.   

O'Leary teigė, kad pagrindinė bilietų kainų kilimo priežastis - didelės naftos kainos ir didesni aplinkosaugos mokesčiai.

Leidinyje pažymima, kad O'Leary pareiškimas rodo, jog pigių skrydžių bendrovės politika smarkiai pasikeitė.

"Ryanair" yra didžiausia Airijos pigių skrydžių bendrovė Europoje, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Dubline. Ji yra Europos pigių skrydžių bendrovių asociacijos narė.

Anksčiau pigių skrydžių bendrovės "Ryanair" generalinis direktorius Michaelas O'Leary pažadėjo, kad "Ryanair" bus "pirmoji oro transporto bendrovė, kuri grįš į Ukrainą" po Rusijos invazijos, kai tai bus saugu.

2022 m. balandžio 25 d. "Ryanair" pranešė, kad skrydžius iš Ukrainos planuoja atnaujinti šį rudenį.

Žemų kainų skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas Michaelas O’Leary perspėjo, kad oro linijų bilietų kainos ir toliau kils per ateinančius penkerius metus, nes skraidyti tapo per pigu. Pasak jo, skrydžių bendrovės nebegali uždirbti.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder