Gražiausia pasaulyje mergaite tituluota Thylane – jau pilnametė: sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus (10)

Manekenė Thylane Blondeau išgarsėjo dar vaikystėje, kai buvo praminta „gražiausia pasaulio mergaite“. Ir nors atrodo, kad mergaitei tik ką tik buvo 6 metai, dabar ji jau pilnametė.

Švelnus merginos grožis išaugo į beprotišką seksualumą.

Dabar T. Blondeau turi sukaupusi didesnę nei 5 milijonų sekėjų armiją socialiniuose tinkluose, o dirbdama modeliu ji turi daugybę užsakymų. Negana to, ji neseniai paskelbė, kad ateityje tikisi tapti ir aktore.

Tiesa, ne ką prasčiau atrodo ir gražuolės asmeninis gyvenimas – jau kurį laiką ji glaudžiasi prie seksualaus didžėjaus, Milane Meritte.

Vis dėlto mergina pripažįsta, kad anksčiau buvo kur kas drovesnė. „Dėl savo mamos ir naujų žmonių, su kuriais susipažinau, aš pasikeičiau. Reikia savimi pasitikėti, nes jei kažko sieki, tai gali nutikti.

Prieš 2 metus aš niekada nebūčiau atspėjusi, kad būsiu ten, kur eiu dabar“, – Thylane sakė užsienio žiniasklaidai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad T. Blondeau išgarsėjo būdama vos 6-erių metų, kai gavo „gražiausios pasaulyje mergaitės“ pravardę. Tiesa, tai – ne vienintelis jos pasiekimas. Ji taip pat yra jauniausias modelis, kada nors pozavęs Prancūzijos „Vogue“ žurnalui.

Iškart po to ja susidomėjo daugybė populiarių ir prabangių prekės ženklų, tačiau panašu, kad žaviajai merginai to negana.

Gražuolė 17-metė neseniai pranešė, kad planuoja viešai pristatyti savo drabužių liniją, pavadinimu „Heaven May“.

„Tai – nuostabu, sveikinu!

Negaliu sulaukti, kol viską pamatysiu“, „Nekantrauju“ – tokie ir panašūs komentarai iškart pasipylė po nuotrauka, po kuria mergina pranešė apie šią netikėtą naujieną.

Gražiausia pasaulyje mergaite tituluota Thylane – jau pilnametė: sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Thylane Blondeau (nuotr. Instagram)

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder