Tokio Palangoje koncertavusios Laimos Vaikulės gesto nesitikėjo niekas

Tokio Palangoje koncertavusios Laimos Vaikulės gesto nesitikėjo niekas

Laima Vaikulė (68) ne iš karto viešai komentavo įvykius Ukrainoje. Vasario 28 d., būdama Jungtinėse Valstijose, ji vaizdo skambučiu ragino „sustoti“ ir sakė „ne karui ir mirčiai“, bet aiškiai nepasmerkė Rusijos įsiveržimo į kaimyninę valstybę.

 

 

Balandžio mėnesį sveikatos problemų turinti moteris Latvijos žiniasklaidai sakė, kad „susiduria su savo karu, kurį reikia kariauti dabar“.

Tačiau paskutiniąją liepos dieną Palangos koncertų salėje vykusio koncerto metu viena garsiausių latvių atlikėjų siuntė narsią politinę žinutę.

Per koncertą buvo iškelta Ukrainos vėliava.

Instagrame Laima Vaikulė taip pat publikavo nuotrauką, kurioje įsiamžino su iš Rusijos pabėgusiais ir aktyviai Ukrainą palaikančiais dainininke Ala Pugačiova ir  Maksimu Galkinu.

Pastarieji šiuo metu yra apsistoję Latvijoje, Jūrmalos kurorte.

Laima Vaikulė latvių žiniasklaidai sakė, jog negali būti jokios kitos pozicijos, nei palaikyti Ukrainą: „Kaip gali būti kitaip? Ko dar iš manęs galima tikėtis? Mes gyvename Latvijoje, esu Latvijos pilietė, mūsų pozicija aiški.

Nemanau, kad bent vienas žmogus Latvijoje palaiko karą. Mes žiūrime į mėlyną dangų, o jie leidžia raketas į Ukrainą ir žudo viską, kas gyva.“

Archyvų nuotr.

Solistė Birutė Petrikytė: „Noriu paaiškinti, kodėl dalyvavau Baltarusijoje vykstančiame festivalyje"

Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir jos mylimasis Donatas Ivanauskas laukiasi pirmagimio

Kremliaus režimą palaikanti atlikėja Valerija sulaukė atpildo: „Susižalojau kelius“

Monika Marija nustebino išvaizdos pokyčiais: pamatykite, kaip dabar atrodo garsi atlikėja

Grupės „Žemaitukai“ narys Ovidijus Petrauskas prasitarė apie artėjančias vestuves: gerbėjos ir lieka gerbėjomis, o žmona yra žmona

Sidebar placeholder