Arvydo Vaitkaus viešas atsakymas dėl dalyvavimo mero rinkimuose

Sulaukiu visa daugiau klausimų apie tai ar ketinu dalyvauti rinkimuose į Klaipėdos mero postą. Tad atsakysiu čia.

Ne apie postą reikėtų kalbėti. Meras – renkamas žmonių ir turi pareigas kaip ir bet kuris kitas vadovas. Ir tik taip žiūriu į tai.

Ar tai būtų jachtos kapitonas, grožio salono ar nedidelio jaukaus baro senamiestyje vadovas – jie visi turi pareigas. Ir jei tų pareigų nevykdys, tiek grožio salonas, tiek baras ar jachtos įgula susidurs su naujais ar net netikėtais iššūkiais.

Tas pats nutiks ir su miestu bei jame gyvenančiais žmonėmis.

Meras be pareigų, įsipareigojimų bendruomenei, rinkėjams – viso labo bus tik statistas poste, o toks kelias tikrai ne man. Tokių per daug atvejų jau turėjome Lietuvoje. Nemanau, kad tai turėtų ateityje kartotis. Žmonių teisėtas pasipiktinimas dėl tuščių pažadų stūmė visuomenę ilgus metus į neviltį.

Suvokimas kur eini, turi visada eiti kartu suvokiant ko siekiama ir žinant kaip pasiekti tikslą. Ne vienam, o kartu su komanda. Suprantant atsakomybės mastą tiek prieš miesto bendruomenę, tiek prieš save.

Tad į mero PAREIGAS žiūriu labai atsakingai. Nes tai įsipareigojimas ir atsakomybė ne tik man pačiam, bet ir mane palaikantiems bei skatinantiems kovoti dėl šių pareigų.

Mane pažįstantys puikiai supranta, kad be strategijos, nustatytų veiksmingumo rodiklių, atskaitomybės ir viešosios nuomonės ką ir kaip reikia daryti, kad būtų ne tik „kitaip“, bet konkrečiai daug geriau kiekvienam – reikia turėti ne tik gerai parengtą strategiją, bet ir taktinį planą.

Tad pastaruosius kelerius mėnesius aš kartu su komanda koncentruojamės į tai, tariantis ne tik su vietiniais, bet ir užsienio ekspertais.

Esu dėkingas visiems palaikantiems, siūlantiems savo idėjas, mintis ar pagalbą jį kuriant.

Žinau kiek daug aukštų vertybinių standartų ir išmintingų žmonių turime Klaipėdoje. Jie yra tikrai neabejingi mūsų miestui ir ne tik nori keisti jį, bet ir yra pasiruošę aukoti savo laiką bei jėgas, kad Klaipėda stotų į tinkamas vėžes ir miestas taptų vienu geriausių visiems.

Galutinį sprendimą dėl kandidatavimo mero pareigoms priimsiu tada, kai turėsiu užbaigtą planą. Ir apie tai tikrai pranešiu. Kaip ir pranešiu su kokia komanda ketinu siekti užsibrėžtų tikslų.

O tuo tarpu dabar, einu tęsti daryti tai ką darau jau kelis mėnesius ir kartu, noriu pakviesti visus, turinčius idėjų ar minčių, prisidėti prie jo kūrimo.

Sidebar placeholder